Obóz przedsezonowy/przygotowawczy

 GloomyRaven Partyzant

Postów: 263
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.10.2011
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.10.2012, 12:59    Pytanie
Witajcie

Chcę rozpocząć grę w nowym FM2013 Lechem Poznań. Lubię na początku odwołać sparingi wygenerowane przez grę i zaplanować je na nowo po swojemu :) Ale nie mogę bo 4 sparingi odbędą się na obozie przedsezonowym i opcja ich odwołania jest w ogóle nieaktywna. Trzeba więc może jakoś cały obóz odwołać... Ale jak?

Domyślam się że jest to wina obozu bo jak wybrałem rozgrywkę Wartą Poznań to sparingi odwołać mogłem bez problemu - zapewne biedniejszy klub to nie jedzie na obóz.

Proszę jak masz chwile to sprawdź na swoim kompie na przykładzie np Lecha Poznań czy też nie możesz odwołać sparingów.
Wybrałem tylko Polską Ekstraklasę i małą bazą danych. Oryginalny terminarz - zaznaczone.

Jeśli ktoś ma jakieś info to proszę o pomoc :)
Blue is the colour!

 Macias Partyzant

Postów: 285
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.08.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.10.2012 18:21    #10
Taka świetna nowinka, na którą nie mamy wpływu....

 soczo1 Partyzant

Postów: 117
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.08.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.10.2012 07:33    #11
Jeśli to prawda to ... wielka lipa, jeśli nie mamy na obozy wpływu ... :)

 Macias Partyzant

Postów: 285
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.08.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.11.2012 23:56    #12
Może w wersji finalnej będzie to zależało od nas... :)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.