Obcokrajowcy?

 Mich@el Partyzant

Postów: 94
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.08.2006
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.04.2007, 20:00    Pytanie
Mam pytanko do wersji 06. Ostatni update tworzony przez serwis CMRev miał to, że w Polsce usuwano limit obcokrajowców??? Przypuszczam, że miał, ale u mnie jest coś takiego, że w składzie może być tylko 5 graczy z zagranicy (chyba spoza UE). I teraz pytanie: czy to jakiś błąd czy może każdy tak ma? Nie wiem już jak to jest z tymi przepisami, więc plz help ;) np. gdy Pogoń gra mecz, to wstawia do składu kilku młodzików, a Brazylijczyków gra mało i przypuszczam, że to właśnie przez to ograniczenie, bo od razu tych młodych po meczu odsyła z powrotem do rezerw lub U-18 i jest to zjawisko nagminne

supertaktyk Proletariat

0
04.04.2007 20:11    #10
No powinno tak być.

 1bartek Weteran Wojny Ojczyźnianej

Postów: 1044
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.02.2007
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.04.2007 20:12    #11
Nie, chodzi o to, że sam patch nie zmieni składów, umiejętności zawodników, itd.

supertaktyk Proletariat

0
04.04.2007 20:13    #12
Patch naprawia błędy (bynajmniej niektóre), a uptade to uaktualnienie nowe transfery itp. Więc? :{

 Mich@el Partyzant

Postów: 94
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.08.2006
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.04.2007 20:13    #13
Ok, to spróbuję. Wynik eksperymentu podam niebawem ;)
i of course thx za pomoc

 Mich@el Partyzant

Postów: 94
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.08.2006
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.04.2007 20:15    #14
Ok, właśnie pobieram patch, później wejdę w grę i zobaczę, co to z tego wyszło.

 Mich@el Partyzant

Postów: 94
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.08.2006
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.04.2007 20:47    #15
Wszystko jest OK :] nie ma ograniczeń, a składy itd. się zachowały.
Ale przy okazji powiem wam wszystkim coś dziwnego, również experci mogą się tym zainteresować.
Kupiłem FM'06 w Empiku w Galerii Łódzkiej, wydałem 99zł. Pierwszy raz, gdy włączyłem grę, wszystko było ładnie, pięknie. Później włączyłem ją drugi raz...i wyświetlił mi się komunikat, abym włożył do napędu CD-ROM oryginalną płytę z FM'06...wkładałem, włączałem i zupełnie tak, jakby komputer nie widział tej płyty...komunikat wyświetlał się ciągle. Nie wiedziałem, co zrobić, więc popytałem znajomego informatyka. Ten przyniósł mi na 2 dzień płytę z...crackiem do FM'06. Skopiowałem go do folderu z FM i od tamtej pory wszystko mi działa. Nie zmyślam, tak było naprawdę, oczywiście mogłem zgłosić ten problem do firmy, co to robi, ale nie robiłem z tego tragedii, ważne było, że gra działała. Dziś, gdy zainstalowałem patch, włączyłem grę, a tu znowu komunikat z oryginałem... wkładam oryginał i teraz wszystko śmiga...jedyna wada to to, że muszę teraz grać z płytą :( Tak więc widzicie, miałem oryginała, a mimo to potrzebowałem cracka...

supertaktyk Proletariat

0
04.04.2007 21:01    #16
Ja też tak kiedyś miałem. Ale odinstalowałem FM'a i zainstalowałem na dysku C.

 Mich@el Partyzant

Postów: 94
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.08.2006
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.04.2007 21:40    #17
No może to jest wyjście. Chociaż i tak mam na dysku C. Spróbuję przeinstalować.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution