O co tu chodzi? (CM 01/02)

 kowalik2594 Partyzant

Postów: 33
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.01.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.06.2016, 04:47    #1
Gram sobie Legią właśnie rozpoczynam drugi sezon, a jako iż mam 10 mln euro na transfery to chciałbym solidnie wzmocnić zespół przed eliminacjami ligi mistrzów. Więc upatrzyłem sobie Bendtnera bo gnije biedaczek w rezerwach Wolfsburga poza tym jest wart trochę ponad 3 mln euro i zarabia niewiele. Składam zatem ofertę którą Wolfsburg akceptuje, z samym zawodnikiem również udaje się dogadać. Po kilku dniach przychodzi prośba o potwierdzenie transferu, który potwierdzam. I tu właśnie zaczyna się cały problem bo po chwili wyskakuje mi, że zarząd anulował transfer ponieważ ich zdaniem ta oferta jest nierealistyczna czy coś w tym stylu. Moglibyście mi wytłumaczyć dlaczego tak się dzieje skoro moje obecne fundusze pozwalają mi zarówno na sam wykup zawodnika jak i pensje dla niego?

 pulkownik_jakusz... Partyzant

Postów: 128
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.04.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.06.2016 13:19    #2
Siema.
Generalnie takie sytuacje mogą się w CM0102 zdarzyć. Dzieje się to najczęściej w przypadkach, kiedy piłkarz nie został "przeskautowany" i nie widać wszystkich jego atrybutów (jeśli grasz z opcją "attribute masking";), ewentualnie, gdy płacisz za zawodnika wielokrotność jego wartości. Rolę mogą też odgrywać ukryte (lub jeśli grasz na TapaniPatchu - odsłonięte) atrybuty członków zarządu klubu, w szczególności w zakresie finansów. Próbuj gościa kupić taniej, lub zarób więcej kasy na transfery ;) Mimo wszystko, zaistniała sytuacja jest dość dziwna, bo prezes Leśnodorski ma bodaj wysoki atrybut związany z finansami i inwestowaniem w klub.
PS. Miło poczytać, że ktoś gra jeszcze w staruszka CM0102.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.