o co tu chodzi?

 teekoki Partyzant

Postów: 343
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.03.2013
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.04.2014, 22:38    #1
Proszę odpowiedzcie mi na dwa pytania bo kompletnie zgłupiałem ; /

1.gram legia,mam na prawej obronie Bereszyńskiego którego mój scout ocenia na 3 gwiazdki,a koleś który ma umiejętności typowe dla prawego obrońcy jak i ogólnie wszystkie umiejętności gorsze od Beresia to ten sam scout ocenia go na 4,5 i jako główny cel transferowy,o co tu chodzi? dlaczego scout określa gościa o gorszych umiejętnościach od Beresia jako o znacznie lepszego,to blad w grze?

2.majac reputacje 8900 niestety kupując zawodników doprowadziłem do niezłych długów,gdzie do spełnienia fair play brakowało mi 145 mln, a dostałem sponsora na 1-rok na 145 mln i wszystko było ok,i w przyszłym sezonie było oidibnie,wcześniej grając górnikiem Zabrze dostałem sponsora na 200 mln,czy to tez błąd? czy po prostu tym faktem autorzy gry zabili przyjemność grania i kalkulowania co zrobić z każdym groszem?

 arvanis Partyzant

Postów: 109
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.11.2010
Skąd: Bytom
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.04.2014 23:22    #2
1. A patrzysz tylko na techniczne umiejętności? Może psychiczne (które są w FM14 chyba nawet wazniejsze od technicznych) ma lepsze? A może jest młodszy i wg scouta jest szansa, że jeszcze znacząco się rozwinie? A może Twój scout albo asystent mają kiepskie umiejętności oceniania zawodników? Scout ocenia obcych, asystent Twoich własnych.

2. A nie bawiłeś się czasem edytorem?;> Odhaczyłeś sobie okienko "sugar daddy"? Manipulowałeś przy budżetach/stanie konta? Bo zauważyłem, że bez względu na pozycje menago w zespole, zarząd zawsze pilnuje, żeby się nie władować w długi i szybko tnie fundusze, jeśli trzeba...

 teekoki Partyzant

Postów: 343
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.03.2013
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.04.2014 23:52    #3
mi chudziło o to ze zawodnik wytypowany ma lepsze umiejętności,czyli wszystkie techniczne,fizyczne,psychiczne,sumując je,niż ten mój zawodnik,zawodnik ma 29 lat wiec się nie rozwinie,stad moje zdziwienie.to pytanie z innej beczki dwóch zawodników wiek 29 lat,włączam genie scout,i jeden ma pa/ca 122/124 a drugi 122/122 i dlaczego ten drugi jest sumując wszelkie umiejętności,o 37"oczek" lepszy?zauważyłem wielokrotnie u zawodników którzy maja mniejsze ca a SA lepsi od tych z większym ca,i to zawodnicy w wieku 2 lat różnicy,starzy lub młodzi wiec o co tu chodzi? czym się kierujecie dobierając zawodników?z czego korzystacie i na co zwracacie uwagę?

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 12.04.2014 o godz. 23:53

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.04.2014 00:37    #4
A to od kiedy sumuję się atrybuty? Czyżbym czegoś nie wiedział?
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 teekoki Partyzant

Postów: 343
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.03.2013
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.04.2014 09:15    #5
to na co zwracac uwage u zawodnikow?

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.05.2014 16:13    #6
...na najważniejsze atrybuty na danej pozycji. Pytasz jakbyś był związany z FM pierwszy raz.
W "13" już podpowiadają jakie atrybuty są najważniejsze na każdą pozycję, co gadam, na każdą rolę jaką można mieć na boisku a ty sumujesz atrybuty? Tragedia.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.