Nowy stadion Genoi.

 leo21 Młody aktywista

Postów: 669
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.07.2011
Skąd: Stryków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.07.2012, 09:35    Pytanie
Siema!
Mam pytanie do graczy którzy próbowali swoich sił grając Genoa CFC. Osiągam dobre wynik w pierwszym sezonie 2 miejsce teraz prowadzę po 27 kolejce jestem w 1/8 LM a w pierwszym sezonie wygrałem jeszcze PW. Jednak gdy proszę o nowy stadion( Genoa ma wspólny z Sampdorią) to zarząd uważa że stadion jest nie potrzebny, chociaż na mecze przychodzi coraz więcej ludzi. Czy komuś kto grał Genoa zdarzyło się otrzymać nowy stadion i jeśli tak to w którym roku ? :P

 Amikowiec Młody aktywista

Postów: 483
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.03.2010
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.07.2012 09:56    #1
O, a ja bym chciał się dowiedzieć tego na temat AS Romy, gdyż mam taki sam problem, a Di Benedetto w końcu jak tam przychodził 2 lata temu chyba to obiecał w realu, że stadion postawi, a tu w grze nic nie chce ruszyć :(

 Damiaoo Młody aktywista

Postów: 84
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.04.2009
Skąd: Lublin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.07.2012 09:58    #2
Powiem tak w grze podobnie jak w realnym świecie budowa nowego stadionu nie jest łatwą sprawą. Musi być poparta przez kilka sezonów dobrej gry dzięki której trybuny będą zawsze pełne, i kasa na koncie będzie naprawdę duża. Bez tego ciężko bedzie o nowy stadion.

Użytkownik uznał post za pomocny

 hera Młody aktywista

Postów: 536
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.07.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.07.2012 10:12    #3
Ja gram Sampdorią, jestem w 2016 roku i zarząd chyba 4 razy rozbudowywał stadion, na budowę nowego nie chcą się zgodzić. Łącznie powiększyli stadion gdzieś o 20 tysięcy miejsc. Swoją drogą, ja płacę hajs za rozbudowę, a Genoa sobie korzysta bo na ich mecze też przez to przychodzi więcej kibiców. Co za sępy ;)

 Amikowiec Młody aktywista

Postów: 483
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.03.2010
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.07.2012 10:51    #4
znów mały offtop, ale dlaczego w FM 2012 Inter i Milan mają osobne stadiony na różnych numerach ID?

 Brolu Partyzant

Postów: 22
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.07.2010
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.07.2012 09:57    #5
Skoro już piszemy o rozbudowach stadionów to żeby nie zakładać nowego tematu zapytam tu. Jak przedstawiały się u Was poziomy rozbudowy stadionów i ile one trwały? Grając GKSem Katowice na rozbudowę czekałem 2 lata i liczba miejsc zwiększyła się zaledwie o ok. 1300 miejsc... W FM2010 były lepiej - stadion rozbudowywano w rok czy 1,5 roku ale zwiększając jego pojemność o kilka tysięcy miejsc. Czy istnieje może jakiś wykaz do gry do jakich max. ilości miejsc na trybunach można rozbudować stadiony?

 kaseta1 Partyzant

Postów: 120
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.01.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.07.2012 11:57    #6
[quote="Brolu"] Czy istnieje może jakiś wykaz do gry do jakich max. ilości miejsc na trybunach można rozbudować stadiony?[/quote]

Da się to sprawdzić w edytorze. Bodajże rubryka 'Możliwość rozbudowy'.

 Peps Partyzant

Postów: 79
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.11.2010
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.07.2012 11:57    #7
Po roku za pewne nikt Ci nie rozbuduje stadionu, nie mówiąc już o budowaniu nowego. No może PSG chociaż też nie sądzę.
Ja grając Pogonią Szczecin dopiero po 12latach wywalczyłem rozbudowę o jakieś 6tys miejsc. Fakt, że Pogoń ma dość pojemny stadion (co nie oznacza nowoczesny) bo około 17tys siedzisk. Najpierw musiałem przekonać zarząd żeby wykupił stadion od miasta co trwało mniej-więcej 2lata, a teraz sam zarząd zaproponował rozbudowę, odziwo będzie to tylko kilka miesięcy. Na mecze przychodzi już średnio 16tys więc najwyższy czas

 Amikowiec Młody aktywista

Postów: 483
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.03.2010
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.07.2012 12:17    #8
O co chodzi z tymi San Siro i Giuseppe Meazza, jak w rzeczywistości to jest jeden stadion, a w grze są 2 i Giuseppe ma lepszy stan murawy i po zajrzeniu w edytor okazuje się, że został otwarty 18 dni prędzej od San Siro

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.