Nowy Kraj - Kaszuby

 astromat Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.04.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.04.2012, 11:23    #1
Witajcie, zainspirowany licznymi dodatkami do FM 2012 postanowiłem spełnić swoje odwieczne marzenie ;) o odłączeniu Kaszub od reszty Polski i stworzeniu nowego narodu oraz systemu rozgrywek. Chciałbym przy tym prosić o pomoc, jeżeli znajda się zainteresowani aby pomóc mi w reasearchu i w grafice (flaga kaszub, flaga ZPN oraz loga rozgrywek)
Na początek przydałaby się lista klubów, które przeniesiemy do nowego kraju. Jeżeli macie jakieś sugestie to proszę bardzo.
Pracę nad dodatkiem zaczynam w te święta.

Jako stolicę Kaszub proponuję Gdańsk, z racji tego, że jest to największe i najatrakcyjniejsze miasto w regionie.
Proponuję aby w Ekstraklasie znalazło się 16 zespołów. Kolejne ligi w razie potrzeby tak aby wszystkie kluby znalazły swoje miejsce w drabince, łącznie z amatorskimi mikro klubami. Wszystkie ligi jedno grupowe. Dodatkowo puchar Kaszub oraz Superpuchar.
Myślę także o międzynarodowym małym pucharze o Puchar Królowej Danii (która tytułuje się także księżną kaszub), tak aby mistrzowie krajów, które są "pod patronatem Księżnej Danii" rozegrały szybki puchar - np w lato (ale to już wyższy poziom fantazji)
Jeżeli ktoś podziela mój entuzjazm zapraszam do współpracy.
Przeciwników wirtualnego odłączenia Kaszub proszę o nie pisanie w temacie.
Pozdrawiam

 leschqo Wiceminister Kultury

Postów: 612
Grupa: Moderator
Dołączył: 14.12.2008
Skąd: Ostrów Wielkopolski
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.04.2012 11:39    #2
Fajny pomysł. Chętnie Ci pomogę w grafice jak znajdę czas :)

16 drużyn to za dużo moim zdaniem. 12 pasowałoby lepiej :)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 06.04.2012 o godz. 11:41

Chcesz dodać manifest lub karierę, a brakuję Twojego klubu, bądź herbu. Zgłoś się do mnie!

 Speed El Commendante

Postów: 1318
Grupa: Administrator
Dołączył: 24.01.2002
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.04.2012 11:45    #3
Pomysł świetny, @astromat, wysłałem Ci pewną propozycję w Donosach :-)
Dumnie od 2002 roku z CM Revolution

 unnical333 Partyzant

Postów: 90
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.12.2010
Skąd: Biały Dunajec / Zakopane
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.04.2012 11:45    #4
Ja pracuję już nad takim dodatkiem tyle że zamiast Kaszub u mnie osobnym krajem jest Podhale ... tyle że nie mogę sobie w dalszym ciągu poradzić z newgenami a raczej ich nazwiskami bo są hiszpańskojęzyczne (Przerobiłem Andorę) a chciałbym żeby były te Polskie :/

 kondi192 Minister Kultury

Postów: 2259
Grupa: Moderator
Dołączył: 16.12.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.04.2012 11:52    #5
Spoko pomysł, ale czeka cię mnóstwo pracy i tworzenia nowych klubów :)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 06.04.2012 o godz. 11:54

 astromat Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.04.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.04.2012 12:40    #6
@unnical333

Cześć, wyszukałem na SI sensowny sposób dodawania nowego kraju do bazy danych, bez konieczności edytowania istniejącego. Może przyda się przy tworzeniu Podhala? Oto link:
http:(...)w+nation

Postaram się dzisiaj wypróbować powyższy sposób oraz przeprowadzić szybki test kaszubskich rozgrywek.

 unnical333 Partyzant

Postów: 90
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.12.2010
Skąd: Biały Dunajec / Zakopane
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.04.2012 13:09    #7
@astromat

Oczywiście bardzo mi się przyda (Andorczycy odzyskają Niepodległość :). W międzyczasie udało mi się dojść jak poradzić sobie z nazwiskami ... gdybyś miał jakiś problem to pytaj śmiało .... wspólnie łatwiej rozwiązywać takie zagadki :)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 06.04.2012 o godz. 13:10

 Gajek22 Partyzant

Postów: 61
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.12.2009
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.04.2012 13:31    #8
Świetny pomysł, czekam z niecierpliwością na efekty Twojej pracy. ;)
"Wszystkie bitwy naszego życia czegoś nas uczą, nawet te, które przegraliśmy."

"W życiu piękne są tylko chwile."

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.