Nowy kontrakt - zawsze odmowa

 daddy Partyzant

Postów: 16
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.05.2013
Skąd: Rennes
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.05.2013, 13:28    Pytanie
Witam, zacząłem grać Borussią wszystko elegancko, wygrałem wszystko jak leciało. Problem w tym że FCB chce mi zabrać za darmo Lewandowskiego. On nie ma ochoty rozmawiać nawet o kontrakcie nowym, a to przecież niemożliwe bym go stracił, jest rok 2018 i mam już tylko pół roku zanim zacznie rozmawiać z innymi klubami.... Jakieś pomysły? Dodam że FM2013

 buczek93 Młody aktywista

Postów: 923
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.06.2010
Skąd: Sosnowiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.05.2013 22:15    #10
Sprzedaj, ja ukończyłem pierwszy sezon w '13 i miałem straszliwe problemy z Pepe oraz Marcelo. Obydwaj sądzili, że są świętymi krowami i nie mają prawa być karani za słabą grę. Ich foch trwał cały sezon. W ostatnim meczu, który miał stawkę (wygrana z Sociedad 2:1, dająca mistrza, gol dla mnie pod koniec spotkania po męczarniach) opieprzyłem zawodników, że "trochę" cienko grali. Marcelo, któremu dopiero co przeszedł foch, obraził się po raz drugi. Więc uznałem, że szkoda nerwów na pajaca, i oddałem. Z Pepe to samo - w klubie rządzisz ty, a nie jakiś grajek. Jak im się nie podobie, to sprzedawaj póki możesz!

 KRaven031 Partyzant

Postów: 128
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.02.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.05.2013 09:45    #11
Święte słowa, sam daję piłkarzowi notatkę "nie kupować nigdy więcej", jeśli chociaż raz zaliczy focha. Często w niższych ligach wywalam od razu na zbity pysk, żeby się nie męczyć niepotrzebnie z niepewnym grajkiem
Just Raven.

 Rafek13 Partyzant

Postów: 9
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.05.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.05.2013 18:59    #12
ja też miałem taki problem, ale sprzedałem Lewego za 20 mln, i zapisalem w kontrakcie ze moge go odkupic za 40 mln. i tez tak zrobiłem po sezonie gdzie strzelil Lewy 30 goli. Problem z kontraktem rozwiazany

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.