Nowe UPDATE DO FM 12 !

 PatrykW Partyzant

Postów: 146
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.08.2011
Skąd: Borki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.06.2013, 20:25    #1
Uaktualnienie przeznaczone do FM-a 2012 autorstwa PatrykW ( na ostatniej bartkar) , zawierające zmiany transferowe w Polsce oraz w "topowych klubach" na świecie aktualne na dzień 13.06.2013. . Przyznaję się jest dużo niedociągnięć , ale wszystko zostanie poprawione . Lista zmian:
- większość zmian transferowe wśród piłkarzy aktualne na dzień 13.06.2013, ( bez piłkarzy kończącym się kontrakty w czerwcu 13'r , mogą być braki , ale to w następnych update )
- wybrane zmiany w sztabach szkoleniowych klubów aktualne na dzień 13.06.2013,
- awanse/spadki/mistrzowie: Ligue 1, Premier League, Bundesliga , Tim Serie A , Liga BBVA , T-Mobile Ekstraklasa , kluby w Champions League oraz Europa League z lepszych lig
- zaktualizowano zwycięzców Champions League oraz Europa League, oraz dodano stadiony do rogrywania finałów na rok 2015, -
dodane zasady krajowe T-Mobile Ekstraklasy z nowymi zasadami , bez podziału punktów w rundzie finałowej .
- Uaktualnienie robione na bazie danych 12.0.4

www.disney.com

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 14.06.2013, 21:39

 bartekr Młody aktywista

Postów: 1728
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.08.2009
Skąd: ZCH/FSD
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.06.2013 21:38    #2
Nikt nie pytał mnie o pozwolenie.. Łamanie praw autorskich!
"Możemy mieć zastępcę Giggsa, Scholesa czy Ronaldo, ale nigdy nie zastąpimy Sir Alexa Fergusona" - Eric Cantona

 jojko Partyzant

Postów: 57
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.04.2007
Skąd: Wadowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.06.2013 14:12    #3
jak ja mam ściągnąć ten update jak mi otwiera się jakaś strona disney polska

Temat zamknięty.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.