Nowe Update - Kiedy?

 themorpheus Partyzant

Postów: 40
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.10.2005
Skąd: Lublin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.12.2005, 00:21    Pytanie
Chciałbym sie dowiedziec czy nadal bedą powstawały uaktualnienia składów do poczciwego CM 01-02. Mam nadzieje ze tak. Bo jak dla mnie to jeden z najbardziej udanych cześci CM jakie były. Poprostu przyjemnie się mi w nią gra. No ale nie powim FM 2005 tez jest niezły.
W '06 jeszcze nie miałem przyjemności pograć. Z góry dziekuje za odp.

 themorpheus Partyzant

Postów: 40
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.10.2005
Skąd: Lublin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.12.2005 13:16    #1
dzieki bardzo za odpowiec! :) Szkoda tylko ze to jeszcze tylko wersja beta. Ale z przyjemnością ja przetestuje i zobacze jakie ma niedociągniecia (mam nadzieje ze nie ma). Ale bardziej zalezy mi na uaktualnieniu które kladzie wiekrzy nacisk na polska lige. Trzymaj się "jakubkwa". Dzieki z szybką odpowiedz!!! ELO

 themorpheus Partyzant

Postów: 40
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.10.2005
Skąd: Lublin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.12.2005 13:54    #2
Niestety, zaladowalem nowe update do menagera, ale wystepuje błąd podczas uruchamiania nowej gry "v3.9.68 index..cpp 5809" a po wybraniu ligi i zaladowniu sie wszystkich danych "v3.9.68 tur_first..cpp 79" potem "v3.9.68 tur_secend..cpp 79" i wychodzi z gry. Cos te beta im nie wyszlo. No chyba ze nie jest kompatybilne z patchem 3.9.68 , ale wtedy to uaktualnienie nie ma wogle sensu.

 jakubkwa Człowiek Renesansu

Postów: 1921
Grupa: Ekspert
Dołączył: 25.01.2003
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.12.2005 14:37    #3
http://www.thedu(...)mp;cat=3
Tu jest jeszcze pare uaktualnien, choc najnowsze datowane na kwiecien 2005 :/

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.