Niższe ligi polskie - uaktualnione?

 fred Młody aktywista

Postów: 244
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.10.2007
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.05.2012, 13:07    Pytanie
Witam wszystkich,

Mam pytania dotyczące dodatków do FM 12. Mianowicie zastanawiam się czy istnieje jakiś dodatek, uaktualnienie (cokolwiek) dzięki czemu możliwa jest rozgrywka w Polskiej 4 lidze lub niższej z aktualnymi składami, herbami, facepackami i kitsami. Obecnie posiadam dodatek umożliwiający grę w 4 lidze polskiej lecz zespół który chciałbym prowadzić nie ma ani jednego zakontraktowanego piłkarza. Mam pusty pierwszy skład, same "szaraki". Wiem że istnieje możliwość dodania fikcyjnych piłkarzy w opcjach gdy zaczynamy grę, ale interesują mnie raczej ci którzy grają w rzeczywistości. W dodatku Kiedy wyświetlam ligową tabele u góry widnieje napis poprzedni zwycięzcy bodajże Buckingam Ath. 0_o rozumiem że to jakieś przeoczenie
I właśnie z takim pytaniem zwracam się do was koledzy. Czy jest jakiś dodatek dzięki któremu będzie możliwa rozgrywka w niższej lidze polskiej, która będzie posiadała kitsy,face,loga lecz przede wszystkim aktualne składy z prawdziwymi piłkarzami . Nie omieszkam za pomoc podziękować punkcikiem :)

 Valdi91 Młody aktywista

Postów: 297
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.01.2012
Skąd: Wejherowo
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.05.2012 13:14    #1
Wiem, że istnieje dodatek, w którym da się grać Polską 3. Ligą i chyba 4. też. Ale nie jestem pewien, czy do FM12. Widziałem to jakiś czas temu, chyba nawet na tej stronie. Podmienia ligę portugalską na polską, dzięki czemu masz właśnie 3 czy 4 poziomy rozgrywek. Właśnie dlatego wyświetla Ci zagraniczny klub jako zwycięzcę z poprzedniego sezonu - to nie przeoczenie, tylko fakt, bo polska liga została podmieniona za angielską. Nie wiem jednak jak to stoi ze składami owych drużyn, obawiam się, że nie spełni Twoich oczekiwań. Loga do niższych polskich lig są, a facepack'ów nie widziałem, chyba trzeba będzie się za to samemu zabrać.

Użytkownik uznał post za pomocny

 fred Młody aktywista

Postów: 244
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.10.2007
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.05.2012 13:28    #2
Hmm... Wiem że ktoś wziął się za C klasę a to jest już poważne wyzwanie. Jestem ciekaw kiedy możemy się doczekać skorzystania z tego cudeńka ;)

 loswariatos Młody aktywista

Postów: 444
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.02.2006
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.05.2012 18:46    #3
@Valdi91 - przeczytałem Twój post i zacząłem się zastanawiać czy temat dotyczy FM12 czy CM97/98. Podmiany lig? Ty tak poważnie?
@fred - nie ma takiego dodatku z niższymi ligami i jeszcze dodatkowo z realnymi składami.
meglio fascista che frocio

 Valdi91 Młody aktywista

Postów: 297
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.01.2012
Skąd: Wejherowo
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.05.2012 21:35    #4
[quote="loswariatos"]@Valdi91 - przeczytałem Twój post i zacząłem się zastanawiać czy temat dotyczy FM12 czy CM97/98. Podmiany lig? Ty tak poważnie?[/quote]

Ano poważnie. Nie chce mi się tego szukać, żeby Ci udowadniać, btw. takie dodatki mnie nie interesują, więc i tak nie mam w tym celu. Ale na chłopski rozum, co to za problem podmienić w edytorze zespoły występujące w danej lidze? Żaden. Ktoś się trochę pomęczył, wszystkie zespoły portugalskie na polskie, poustawiał wszystkie pierdoły jak zajmowane miejsca, zasady ligi i co tam jeszcze trzeba i gotowe...

W celu weryfikacji sam wrzuciłem Wisłę do Premier League, podmieniając ją za pierwszy lepszy klub, który się zaznaczył. Wszystko śmiga, cała śmietanka Premiership jeździ na mecze wyjazdowe do Krakowa.

Skoro więc udało się z jednym klubem, co za problem podmienić całą ligę? Żaden. Fakt, że jeśli ktoś chce zrobić to porządnie, kilka godzin w edytorze posiedzi. Brakujące kluby z polskich lig i grających w nich zawodników trzeba by zrobić samemu, więc 'kilka godzin' zamieni się w kilkanaście, jak nie kilkadziesiąt. Wydaje się to mało opłacalne, ale dla chcącego nic trudnego.

@fred

Jeśli Twój ulubiony klub gra w 3. czy też 4. lidze, to zamiast tworzyć cały system rozgrywek utwórz jedynie swój klub wraz zawodnikami i zacznij grę od 2. Ligi. Logo, twarze i koszulki będziesz mógł mu wykonać i cieszyć się nimi w grze. Wiem, że o wiele fajniej byłoby prowadzić swój klub w jego macierzystej na dzień dzisiejszy lidze, a moim zdaniem za dużo z tym roboty, chyba, że masz bardzo dużo czasu i jeszcze więcej chęci. A jeśli zależy Ci po prostu na samym systemie rozgrywkowym, to cóż, albo znajdziesz gdzieś w necie patch, o którym mówiłem w swoim pierwszym poście (tylko zaznaczam, nie wiem, czy on czasem nie był do jakiegoś starszego FM'a, 11 czy nawet 10), albo zakasać rękawy i odpalać edytor :D

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 29.05.2012 o godz. 21:49

 fred Młody aktywista

Postów: 244
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.10.2007
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.05.2012 09:56    #5
Wiem że uzytkownik Tobi666 założył temat w którym prosi o pomoc w tworzeniu bazy danych z niskimi ligami (A,B i C klasa)
Póki co szukam fotek, koszulek itd. jak będę już miał jakąś kolekcję to wezmę się za tworzenie.

BTW. Szukam od jakiegoś czasu programu do tworzenia configów. Wiem że na cmrev coś tam jest ale nie mogę tego pobrać (chyba linki padły)
Gdyby ktoś miał pod ręką ten program prosiłbym o podanie linka ;)

 daman27 Partyzant

Postów: 57
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.06.2008
Skąd: Tuchola
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.05.2012 12:05    #6
@fred
Witam, ja również planuje stworzyć dodatek z ligami od C lub B klasy do FM 2012...

 fred Młody aktywista

Postów: 244
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.10.2007
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.05.2012 12:31    #7
[quote="daman27"]@fred
Witam, ja również planuje stworzyć dodatek z ligami od C lub B klasy do FM 2012...[/quote]


Ostatnio bawię się trochę grafikami głównie tworze loga więc może jakoś pomogę. Szukam też programu fmxml, może ty masz do niego dostęp?

 daman27 Partyzant

Postów: 57
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.06.2008
Skąd: Tuchola
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.05.2012 18:51    #8
Niestety nie posiadam, zastanawiam się od czego zacząć tworzenie dodatku, może znajdziemy jeszcze kogoś i wspólnie coś zdziałamy?

 marrtac Wiceminister Kultury

Postów: 363
Grupa: Moderator
Dołączyła: 10.07.2011
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.05.2012 19:11    #9
Fred tu masz fmxml http://www.mediafire.com/?dxmmzyojjtz

Użytkownik uznał post za pomocny

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.