Niski poziom trudności a w zasadzie jego brak......

 German Partyzant

Postów: 401
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.06.2010
Skąd: Gubin/Poznań.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.08.2012 11:28    #21
Jeszcze właśnie nigdy nie sprowadzałem tych Fierro, Torresów, Sanogów. Serio tacy dobrzy? :D

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.08.2012 12:33    #22
Nie wrzucajcie wszystkich do jednego worka. Gdy ktoś powie, że gra jest za łatwa, to od razu zakładacie, że gra realem i korzysta ze wszystkich ułatwień w grze. Nie bierzcie nas za debili.

O wyżej wymienionych zawodnikach też sobie mogę pomarzyć. Jestem wstanie ich kupić, gdy mają 30-tkę. A przy okazji zakładam sobie utrudnienia w postaci: granie tylko wychowankami, 80% składu tej samej narodowości, kupowanie znanych i młodych zawodników niż lepszych a starszych.
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 kamiQadze Partyzant

Postów: 416
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.05.2009
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.08.2012 12:51    #23
[quote="Germanix77"]Jeszcze właśnie nigdy nie sprowadzałem tych Fierro, Torresów, Sanogów. Serio tacy dobrzy? :D[/quote]

pierwszy raz prowadzę dwóch pierwszych i Fierro zamiata, Torres jak pisałem za krótko żeby wydać opinię al e skille ma mega i do tego kupiony za niespełna 3mln jurków ;)
Fierro został wybrany zawodnikiem roku w opinii kibiców i ładnie bram siekał, do tego też za czapkę gruszek przyszedł ;) i już pytają o niego potentaci. Będzie walka o miejsce bo mam 4 nadających się graczy a w Premiership pewnie będę grał nadal tylko 1 napadziorem ;)

 coolos Partyzant

Postów: 38
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.03.2012
Skąd: Oborniki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.08.2012 15:08    #24
Korzystanie z gotowych taktyk i schematów wykonywania rzutów rożnych itp. to zło!

Pomijając geniuszy taktycznych którym "The Special One" może czyścić buty, gra nie należy do najłatwiejszych. Oczywiście pewne rzeczy przychodzą zbyt łatwo np. utrzymanie się w lidze po awansie itp.

Osobiście nie czytam o talentach, nie korzystam z kogoś reżimów treningowych ani taktyk, przeczytałem tylko info o tym jak wykonywać żuty rożne i przyznam szczerze że tego żałuje bo gdy widzę że mój środkowy obrońca ma ponad 10 bramek w sezonie to nijak ma się to do rzeczywistości.

 elmoro Partyzant

Postów: 108
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.09.2010
Skąd: K-ce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.08.2012 21:58    #25
Dla mnie to jakaś abstrakcja co piszecie. "Rozkurwianie" ligi w każdym sezonie itd. ?! Nie wiem kim wy gracie (jeśli klubami pokroju MU, FCB, Real to jestem jeszcze w stanie to zrozumieć), ale z doświadczenia mojego i moich kumpli (gramy razem często) to wcale nie wygląda tak jak opisujecie. Oczywiście mowa o grze w trybie hc (albo chociaż hc w jakimś stopniu), bez s&l, FM Scoutów i tym podobnych. Ja w FM 2012 nigdy nie wygrałem LM, a gdybym grał tak jak piszecie tylko "kontynuuj", to pewnie nic bym nie wygrał, ani LE , ani ligi francuskiej, ani ligi chilijskiej. Nie czaje jak można grać bez analizy przeciwnika, analizy gry swojego zespołu, analiz raportów scoutów. Sory, ale moim zdaniem granie tylko na ślepo "kontynuuj" skończyłoby się klęską, a nie "rozkurwianiem" ligi w każdym sezonie. Więc mi tu coś nie pasuje w tych waszych opowiadaniach, o tym jaki FM jest łatwy. Ten kto pisal o tym że "rozkurwia" ligę i wali po 100 pkt i 100 bramek co sezon niech zamieści jakieś screeny, w tym ze statusem gry, tak o z ciekawości chciałbym zobaczyć. Włączcie sobie reprezentacje Polski i spróbujcie coś osiągnąć, w ciągu kilku pierwszych lat. Mi się grało bardzo ciężko, zacięte mecze, walka o każdy punkt w eliminacjach do MŚ i następnych ME. Ciężka przeprawa, ciekawy jestem jakie by były wasze wyniki i opinie.

 Kcramsib Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.09.2012
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.09.2012 03:59    #26
No właśnie ja też nie wiem, o czym niektórzy mówią. Gram w 12 bodaj czternasty kolejny sezon (i stoję za sterami dziesiątego klubu - tak sobie skaczę po Europie) i owszem, zdarzało mi się zdobywać mistrzostwo (3x Ukraina z Szachtarem, raz Czechy ze Slavią Praga), za każdym razem wiązało się to jednak z ciężką walką, żmudnymi analizami rywali i kombinowaniem nad składem. W europejskich pucharach nie osiągnąłem prawie nic (raz finał LE - wyjątek), w lidze włoskiej, mimo trzech podejść (Juventus, Verona, Mantova) z trudem utrzymywałem się na stołku dłużej niż pół roku, największym chyba sukcesem był awans Dordrechtem do Eredivisie (po barażach, w trzecim sezonie gry). Albo ja jestem wyjątkowo kiepskim graczem (w co wątpię - w CM i FM grywam regularnie od 2000 roku), albo... no nie wiem. W 10 grało mi się znacznie łatwiej - tam dominacja w rozgrywkach faktycznie nie sprawiała trudności i awans Blyth Spartans (zawsze od nich zaczynałem - jestem smutny, bo w tym sezonie spadli i w kolejnej edycji trzeba będzie szukać dodatków, by nimi grać) do PL przebiegł bezproblemowo...

P.S. Aż założyłem konto, by się wypowiedzieć ;)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.