Niezadowolenie z treningu technicznego

 zxxz Partyzant

Postów: 14
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.10.2014
Skąd: poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.12.2014, 09:58    Pytanie
Witam. U kilku piłkarzy przez cały sezon mam informacje : "Uważa że nie poświęca się mu dość uwagi w trakcie treningu technicznego" i nie wiem co zrobić by piłkarz zmienił zdanie. Próbowałem przez cały sezon to zmienić kombinująć przy treningu piłkarza ale bez skutku. Proszę o pomoc.

 kamiLEWIZNA Partyzant

Postów: 25
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.12.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.12.2014 10:31    #1
W tym przypadku chyba chodzi o trenera. Sprawdź ile masz gwiazdek u trenera, który odpowiada za trening techniczny. Jak słabo to jesli masz możliwość zatrudnij lepszego.

 Mars-60 Partyzant

Postów: 47
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.05.2009
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.12.2014 19:15    #2
Z jednej strony możliwie najlepszy trener/trenerzy techniczni ale w Twoim przypadku chodzi o to, że trener/trenerzy techniczni nie wyrabiają się. Oprócz ilości gwiazdek w treningu technicznym sprawdzaj obciążenie trenerów. Jeżeli masz "Bardzo wysokie" lub "Wysokie" to niektórzy piłkarze będą mieli zastrzeżenia do jakości treningu. Rozwiązaniem jest albo większa liczba trenerów zajmujących się konkretną dziedziną albo redukcja kadry piłkarskiej - szczególnie zespołu rezerw.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.