Niespotykany problem z rejestracją.

 Avenger Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.05.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.05.2013, 20:33    Pytanie
Witam wszystkich. Gram już w Football Managera od wersji 2007 nieprzerwanie i zakupiłem oczywiście kolejną część czyli 13 i napotkałem się pierwszy raz na taki błąd (bug). Otóż, grając "Kolejorzem" muszę zarejestrować zawodników do Ekstraklasy i tu napotykam się na bardzo rzadki błąd, z którym osobiście się pierwszy raz spotykam. Jest napisane, że do rozgrywek muszę zgłosić... 77 zawodników szkolonych w klubie przez 3 lata między 15. a 21. urodzinami oraz 82 zawodników szkolonych w tym samym kraju przez 3 lata między 15. a 21. urodzinami. Dodam tylko, że do rozgrywek maksymalnie można zgłosić 99 zawodników. Nie bawiłem się z niczym w edytorze poza tym, że chciałem wgrać dodatek CM Revolution Polska Liga Update 1.1, i musiałem usunąć w edytorze 5 drużyn z III ligi (znalazłem to rozwiązanie na forum CM Revolution) i oczywiście pomogło, gdyż bez tego nie był ten dodatek kompatybilny z najnowszą łatką 13.3.0.
Wracając do problemu z rejestracją, bardzo proszę o pomoc, gdyż chciałbym sobie pograć w naszej rodzimej lidze.

Tutaj przesyłam link ze screenem tego błędu:
http://image(...)d95c.jpg

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.05.2013 21:58    #1
Niedalej jak wczoraj ktoś(chyba bartekr) wrzucil na forum link do tego problemu, poszukaj w tematach zwiazanych z tym dodatkiem ;)

Użytkownik uznał post za pomocny

 Avenger Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.05.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.05.2013 23:01    #2
Z tego co udało mi się znaleźć, to wrzucił on link do pliku CM Revolution Polska Liga Update pod patch 13.3.0, a ja już mam ten plik wgrany i grając Tottenhamem, jak popatrzę na ligę polską to są normalne zasady tak jak są one ustalone i dodatek normalnie działa z dodatkiem 13.3.3. No chyba, że przeoczyłem, jak bartekr wrzucił link z pomocą do mojego problemu, więc prosiłbym o pomoc w jego poszukaniu. Chyba, że ten dodatek nie działa z patchem 13.3.3 jak się gra karierę w polskiej ekstraklasie, bo tak jak wcześniej napisałem ładując karierę Tottenhamem oraz kilkoma innymi klubami (nie z Polskich lig) to normalnie mi się ładowało.

P.S. Próbowałem już różnych metod (przeinstalowanie, usunięcie wszystkich dodatków graficznych, uaktualnień itd), lecz to nie pomogło. We wcześniejszych wersjach nie miałem takiego błędu i spotykam się z nim pierwszy raz. W najgorszym wypadku spróbuję zrobić format systemu, ale wątpię, że to w czymś pomoże.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 05.05.2013 o godz. 23:03

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.05.2013 23:52    #3
Nie łatwiej byłoby jakbyś opisal pod tamtym dodatkiem, ktory pobrałes swoj problem. Wtedy jak uzyskasz pomoc to ktos kto ma podobnie bedzie mial odpowiedz bezposrednio w komentarzu pod plikiem.
Nie rozrozniam tych lig updatow bo w nie nie gram.
Tak jak pisze, najlepiej jakbys pod tym plikiem napisal komentarz ze swoim problemem ;)

 bartekr Młody aktywista

Postów: 1728
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.08.2009
Skąd: ZCH/FSD
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.05.2013 00:57    #4
Masz wersje 1.11 wgraną ? Bo na tej wersji są właśnie poprawione problemy z kompatybilnością oraz rejestracją.

Użytkownik uznał post za pomocny

"Możemy mieć zastępcę Giggsa, Scholesa czy Ronaldo, ale nigdy nie zastąpimy Sir Alexa Fergusona" - Eric Cantona

 Avenger Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.05.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.05.2013 07:27    #5
Faktycznie działa, pomyliło mi się bo mam dodatek 1.1 a nie 1.11. Można już zamknąć temat, dziękuję za pomoc. Pozdrawiam!

Temat zamknięty.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.