Nieporadność obrońców

 slake1 Partyzant

Postów: 131
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.03.2008
Skąd: Gorzów Śląski
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.04.2011, 18:09    Pytanie
Witam. Gram I-ligowym, polskim zespołem. Wyniki są bardzo dobre, aczkolwiek zazwyczaj wygrywam odrobiną szczęścia. Największym problemem w drużynie jest postawa obrońców. Sytuacja wygląda tak -> http://www.youtu(...)FhTOrVLs
Ich nieporadny sposób krycia doprowadza do sytuacji, kiedy napastnik drużyny przeciwnej ma otwartą drogę do naszej bramki. Dzieje się tak niezależnie od zastosowanej taktyki (obecnie gram 'new red devils', ale wygląda to identycznie w 4-5-1, ultimo domination). Próbowałem dostosować odpowiednie polecenia z ławki, zmieniałem krycie z 1 na 1 na strefowe i odwrotnie. W instrukcjach dot. rywali mam ścisłe krycie, pressing, ostry odbiór piłki w zależności od przeciwnika. Obrońców, jak na ta klasę rozgrywek mam bardzo dobrych. Morale zespołu są dobre, żaden z obrońców nie posiada ich poniżej b. dobrych.
W czym takim razie, może tkwić problem?
Mowa o FM 2010, patch 10.3.

 samir92 Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 769
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.12.2010
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.04.2011 20:07    #1
Przede wszystkim radzę Ci odpuścić ścisłe krycie. Kiedy obrońcy nie są zbyt szybcy, napastnicy bardzo łatwo się uwalniają i defensorzy nie mogą ich już dogonić, więc pozostaje im odpuścić. Pole krycie w poleceniach przedmeczowych zostawiaj "bez instrukcji" lub "nigdy", chyba że grasz z przeciwnikiem o wyjątkowo wolnych napastnikach i skrzydłowych.
Darkness... for me is where I shine

 Damiaoo Młody aktywista

Postów: 84
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.04.2009
Skąd: Lublin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.04.2011 11:03    #2
Ustaw szybszego obrońce jako role tradycyjny obrońca, a zadanie zabezpieczenie.

 wilq1993 Partyzant

Postów: 260
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2007
Skąd: Lębork
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.04.2011 12:34    #3
może jakiś denensywny pomocnik jako rygiel?
Czas to pieniądz a ja nie jestem zegarmistrzem

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.