Niepoprawny Kod Produktu

 KamiLoSss Partyzant

Postów: 7
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.07.2012
Skąd: Człuchów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.07.2012, 22:28    Pytanie
Witam
Jeżeli taki problem już był to mi wybaczcie ale obecnie jestem w stanie choroby (grypa) i nie mam sił by szukać takiego tematu.
Otóż pare dni temu zakupiłem Fm'a 12 z allegro,gre mam już u Siebie ale jest totalna dupa ponieważ mój cd-key jest niepoprawny.
Próbowałem już różnych kombinacji co do wpisania kodu z instrukcji (AAAAA-BBBBB-BBBBB)
Za każdym razem wyskakuje komunikat że kod jest niepoprawny..
Pudełko było foliowane i dodatkowo nie pisze że kod został już użyty...
Nie wiem jak sobie z tym poradzić bo nawet nie przechodzi do instalacji tylko zatrzymuje sie ciągle na tym komunikacie STEAM...
Błagam Was pomóżcie bo sam chyba sobie nie dam rady...
Z góry wielkie dzięki:)
Czekam na odpowiedź!

 Valdi91 Młody aktywista

Postów: 297
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.01.2012
Skąd: Wejherowo
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.07.2012 22:42    #1
Zobacz może czy zamiast jakiegoś "O" nie wpisałeś "0" (zero), lub na odwrót. Kumpel kiedyś tak miał, załamany że kupił grę za 150 zł i nie szło zainstalować, a po prostu tam "O" i "0" na pudełku wyglądały tak samo.

 KamiLoSss Partyzant

Postów: 7
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.07.2012
Skąd: Człuchów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.07.2012 22:45    #2
zamieniałem już praktycznie wszystko i nadal nic..
Jak myślisz reinstal steam cos da?

 Speed El Commendante

Postów: 1318
Grupa: Administrator
Dołączył: 24.01.2002
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.07.2012 22:49    #3
nie chcę być złym prorokiem, ale to na allegro to był sklep, czy jakaś aukcja od prywatnej osoby? czasami na allegro są dostępne dziwne rzeczy...
Dumnie od 2002 roku z CM Revolution

 KamiLoSss Partyzant

Postów: 7
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.07.2012
Skąd: Człuchów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.07.2012 22:58    #4
Alegrowicz byl sprawdzony.
Same pozytywy i żadnych problemów..
I to był Sklep...
No kurde nie wierzę że to jakiś fake,wszystko elegancko,pachnie nowością...
Antywirusa wyłączyłem,starego pirackiego fm'a usunąłem i nie wiem co mam zrobic...

 Valdi91 Młody aktywista

Postów: 297
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.01.2012
Skąd: Wejherowo
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.07.2012 00:22    #5
Reinstall Steam'a moim zdaniem nic nie da, aczkolwiek spróbować nie zaszkodzi, a nóż. W najgorszym razie spróbuj zareklamować produkt, opisz wszystko co i jak, szanujący się sprzedawca powinien Ci pomóc. Skoro jest informacja, iż kod nie został użyty, a mimo to Steam go nie akceptuje, to coś tutaj jest wyraźnie nie tak, i jeśli reinstall nic nie pomoże, to radziłbym Ci zgłosić sprawę do sprzedającego.

 KamiLoSss Partyzant

Postów: 7
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.07.2012
Skąd: Człuchów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.07.2012 20:49    #6
Temat do zamknięcia:)
Problem rozwiązany!
Uruchomiłem instalacje poprzez setup z płyty jako administrator..
I poszło:D
Mam windows 7 wiec na prawdę różne przypadki już miałem ale nie taki:)
Dzięki za pomoc:)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.