Nie mogę uruchomić gry

 2paclife88 Partyzant

Postów: 23
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.12.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.11.2016, 18:49    Pytanie
Witam,

mam taki dość dziwny problem. Na początku dodam, że FM17 posiadam kilka dni i wszystko działało super aż do dnia dzisiejszego. Próbuje odpalić grę a tu nagle taki błąd https://zapod(...)png.html I nic nie da się zrobić ... Inne gry na steam działają poprawnie. Wywaliłem FM i zainstalowałem na nowo ale dalej to samo ...
Proszę o pomoc.

Pozdrawiam

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 23.11.2016, 18:49

 2paclife88 Partyzant

Postów: 23
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.12.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.11.2016 20:22    #10
[quote="PavS"]Kopiujesz "ręcznie" czy przez "kopiuj" co tam masz na stronie?[/quote]

tak i tak. Zawsze przycisk "koniec" jest nieaktywny ... kurde już nie wiem co zrobić :/

 PavS Partyzant

Postów: 251
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.01.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.11.2016 20:28    #11
[quote]Po pierwsze to odnoś się z szacunkiem.[/quote]

Nigdy nie będę się odnosił się z szacunkiem do człowieka, który zamiast najpierw się czegoś dowiedzieć to z miejsca oskarża, a więc panuj nad swoimi opiniami jeżeli chcesz zasłużyć na szacunek. Kolejna sprawa, w "kontach za 5zl" tracisz po prostu dostęp do tego konta z powodu jego skasowania na steam, a tu jest problem stricte z grą.

Tak więc jak nie masz o czymś pojęcie to się nie wypowiadaj, taka prosta zasada, która uchroni cię przed kolejnym głupiutkim wpisem.

[quote]tak i tak. Zawsze przycisk "koniec" jest nieaktywny ... kurde już nie wiem co zrobić :/ [/quote]

Pozostaje ci tylko SI, u mnie zawsze działało.

 kondi192 Minister Kultury

Postów: 2259
Grupa: Moderator
Dołączył: 16.12.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.11.2016 20:32    #12
@PavS
I tu się mylisz, bo widziałem tutaj chyba z 2 tematy na forum zaraz po premierze gry gdzie dana osoba kupiła sobie konto za 5 zł i błąd był podobnego typu tzn. "gra się nie uruchamia (problem z połączeniem), odczekaj 24 godziny" coś w tym stylu to było.

PS. Na Originie jest podobnie z takimi współdzielonymi kontami.

edit. Jeszcze odnośnie problemu. Może spróbuj przeinstalować sterowniki do neta lub masz jakąś blokadę, która blokuje Ci grę i nie wykrywa połączenia?

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 23.11.2016 o godz. 20:36

 PavS Partyzant

Postów: 251
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.01.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.11.2016 20:37    #13
[quote]I tu się mylisz, bo widziałem tutaj chyba z 2 tematy na forum zaraz po premierze gry gdzie dana osoba kupiła sobie konto za 5 zł i błąd był podobnego typu tzn. "gra się nie uruchamia, odczekaj 24 godziny" coś w tym stylu to było[/quote]

Tu masz typowy problem, skoro jest nawet specjalnie generowana strona wsparcia, dodam że po polsku i wystarczyło nie rzucać na lewo i prawo typowego "na pewno pirat" czy "konto za 5zl". Serio nie pomagasz w rozwoju strony skoro kogoś szukającego rozwiązania problemu z miejsca mieszasz z błotem, mając zerowe rozeznanie w temacie. Do tego ta "grupa moderator" :|

 kondi192 Minister Kultury

Postów: 2259
Grupa: Moderator
Dołączył: 16.12.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.11.2016 20:39    #14
Dobra, nieważne. Sory za poprzedni wpis i tyle.

 PavS Partyzant

Postów: 251
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.01.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.11.2016 20:43    #15
[quote]Dobra, nieważne. Sory za poprzedni wpis i tyle.[/quote]

Nie było tematu.

[quote]Może spróbuj przeinstalować sterowniki do neta lub masz jakąś blokadę, która blokuje Ci grę i nie wykrywa połączenia? [/quote]

Tu raczej problemem jest jednoczesna próba łączenia z serverem (zapewne aktualizacje ściągnął) z dwóch róznych urządzeń jednocześnie (a przynajmniej tak to widzi server) i jak pisałem wyżej winy może być router, tak było w moim przypadku.

 2paclife88 Partyzant

Postów: 23
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.12.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.11.2016 20:45    #16
Tylko, że wszystko działało poprawnie i nagle coś takiego?

 Tysqie24 Partyzant

Postów: 360
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.03.2012
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.11.2016 11:39    #17
"Steam jest aktualnie w trybie Offline (brak połączenia z internetem), do pierwszego uruchomienia niezbędny jest tryb Online (Połączenie z internetem) ...

Dziwne , jezeli gra juz byla uruchamiana to powinna odpalic w trybie offline ...

Chyba ze masz to samo co ja u siebie np w Gridzie 2 , ze za kazdym razem jak odpalam gre to wyskakuje informacja w stylu " przygotowania do pierwszego uruchomienia aplikacji " za kazdym raazem choc po wlaczeniu dalej mam swoje configi i konto . Ciezko okreslic zrodlo problemu . Pewnie robiles spojnosc plikow ... To co pisali koledzy wyzej , trzeba pisac chyba do supportu SI

 2paclife88 Partyzant

Postów: 23
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.12.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.11.2016 17:36    #18
[quote="Tyskie19"]"Steam jest aktualnie w trybie Offline (brak połączenia z internetem), do pierwszego uruchomienia niezbędny jest tryb Online (Połączenie z internetem) ...

Dziwne , jezeli gra juz byla uruchamiana to powinna odpalic w trybie offline ...

Chyba ze masz to samo co ja u siebie np w Gridzie 2 , ze za kazdym razem jak odpalam gre to wyskakuje informacja w stylu " przygotowania do pierwszego uruchomienia aplikacji " za kazdym raazem choc po wlaczeniu dalej mam swoje configi i konto . Ciezko okreslic zrodlo problemu . Pewnie robiles spojnosc plikow ... To co pisali koledzy wyzej , trzeba pisac chyba do supportu SI[/quote]

Była uruchomiona ale zrobiłem reinstalację i dlatego teraz o to też pyta. A gra jak nie chodziła tak nie chodzi ...

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.