Newgeny - z naboru oraz syn zawodnika

 techniczny Młody aktywista

Postów: 331
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.11.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.09.2012, 14:39    Pytanie
Mam dwa pytanka dotyczące newgenów:

1. Zdarzyło mi się kilkukrotnie, że dostałem newgenów z własnego naboru, którzy nie są obywatelami kraju, w którym gram. Prowadzę klub z ligi polskiej i dostałem z naboru Rosjanina, Kazacha oraz Włocha. Wszyscy urodzeni w swoich ojczyznach. Jak to możliwe? Myślałem, że z własnego narybku dostanę tylko Polaków.

2. Słyszałem o przypadkach tworzenia newgena który jest synem menadżera. A czy zdarzyła się komuś sytuacja, by dostał z naboru młodziaka, który jest synem zasłużonego zawodnika klubu?

 Tobi18 Młody aktywista

Postów: 635
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.10.2009
Skąd: Sopot
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.09.2012 15:30    #1
1. Urodzili się w tych swoich krajach i w wieku np. 2 lat przeprowadzili się z rodzicami do Polski.
http://tobi18.cmrev.com/blog.html - zapraszam do śledzenia mojej kariery Interem Mediolan w FM16.

 stefan1984 Młody aktywista

Postów: 1353
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.09.2010
Skąd: Posiłów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.09.2012 16:00    #2
2. Raz albo nawet dwa, nie wiem czy był to syn tego zawodnika, ale nazywał się tak samo, i miał tego właśnie zasłużonego zawodnika, wtedy już trenera, w ulubieńcach. I po datach urodzenia było całkiem możliwe, ze to ojciec i syn.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 11.09.2012 o godz. 16:05

 German Partyzant

Postów: 401
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.06.2010
Skąd: Gubin/Poznań.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.09.2012 16:06    #3
Też kilka razy miałem podobną sytuację. Pan Rees (zawodnik) zakończywszy karierę został trenerem (pozniej m.in rep. Walii) po urodzeniu jego syna i oczywiście po odpowiednim stopniu dojrzewania powołał go do kadry. W ulubieńcach mają siebie, no chyba, że zbieżność nazwisk, chociaż ja i tak wolę to interpretować na własny sposób.

 Jacko Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 6993
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.09.2012 21:23    #4
Ja miałem za trenera Marka Chamberlaina, potem doszedł newgen z naboru i mieli siebie w ulubieńcach, żeby było zabawnie potem doszedł Oxlade, zdaje się syn Marka. Rodzinka w komplecie.
"Powinni zrobić tak... żeby było dobrze" - Nikodem Dyzma

 gucioprawda Młody aktywista

Postów: 1037
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2008
Skąd: Częstochowa/Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.09.2012 22:38    #5
1. Czasem na to wpływ mają trenerzy i scouci z tych krajów.
2. Ja mam w Wiśle U-18 Szymona Żurawskiego (rok 2039). Zapowiadany jako drugi Kazimierz Kmiecik, 4 gwiazdki potencjału, Maciej Żurawski w ulubionych.

 German Partyzant

Postów: 401
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.06.2010
Skąd: Gubin/Poznań.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.09.2012 22:58    #6
A, jeszcze raz miałem wnuczka Drogby bodajże ;D Urodzony w Anglii, w ulubieńcach miał innego Drogbe, który to miał w ulubieńcach Didiera ;D A karierę zrobił na prawdę dużą ;D

 buczek93 Młody aktywista

Postów: 923
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.06.2010
Skąd: Sosnowiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.09.2012 11:56    #7
Gra ci jednoznacznie nie wskaże, kto jest kim, bo prawdziwi gracze by się zapewne tym zainteresowali :)
Można gdybać po datach, nazwiskach i ulubieńcach, ale dla mnie zawodnik to zawodnik. Choć jeśli wolisz mieć zalążek realizmu w tej dziedzinie to proszę bardzo

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.