Newgen 2013

 grzelu_sdz Partyzant

Postów: 65
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.12.2007
Skąd: sieradz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.12.2012, 23:31    Pytanie
Mam pytanie czy wam w fm 2013 tez pojawiaja sie talenty które nie powalają na kolana myslalem ze w hiszpanii czy włoszech znajde paru dobrych zawodnikow ale nic ciekwago. jak macie cos lepszego dajcie screena z newgenami

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.04.2013 09:30    #10
[quote]Chciałbym "produkować" światowej klasy piłkarzy (polityka Barcelony)[/quote]

Juz ktos na forum tu pisal ze nie ma az tak wielu dobrych pilkarzy wywodzacych sie z tej szkolki, to mit ;)
Wydaje mi sie ze w tym FM'ie trzeba wprowadzac malolatow do glownego skladu wczesnie zeby potencjalne umiejetnosci zwiekszyly sie w pozniejszej fazie gry, moze ktos kto gra Barca powie ilu ma newgenow z PA > 160/170?

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 27.04.2013 o godz. 09:31

 Mr. Colonel Partyzant

Postów: 9
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.11.2010
Skąd: Lublin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.04.2013 13:56    #11
[quote="myfunnygame"]Juz ktos na forum tu pisal ze nie ma az tak wielu dobrych pilkarzy wywodzacych sie z tej szkolki, to mit ;)
Wydaje mi sie ze w tym FM'ie trzeba wprowadzac malolatow do glownego skladu wczesnie zeby potencjalne umiejetnosci zwiekszyly sie w pozniejszej fazie gry, moze ktos kto gra Barca powie ilu ma newgenow z PA > 160/170?[/quote]

Wiem, że de facto ci genialni piłkarze pochodzą z innych klubów ale jednak Barcelona ich wychowała i "złowiła" w młodym wieku. W tak młodym, że FM jeszcze go nie obejmuje. Czekam niecierpliwie na możliwość wglądu w piłkarzy w wieku 8+ lat.

Co się zaś tyczy kwestii wprowadzania młodzików do głównego składu to od dawna żyję w przeświadczeniu, że wypożyczenia do pierwszych składów niższych lig są równie efektywne a poza tym wydaje mi się (tylko wydaje bo nie sprawdzałem), że PA jest niezmienne. Raz ustalone jest granicą możliwości rozwojowych piłkarza.

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.04.2013 20:00    #12
Wprowadzono zmienne teraz, przynajmniej takie mam wrazenie bo mojemu bramkarzowi wzroslo o 0.5 gwiazdki PA Wzialem go do kadry angielskiej i tam juz zaliczyl kilka udanych wystepow. Wczesniej mial "tylko" 4 gwiazdki. Cena rowniez wzrosla z 2mln na 8.5 mln zl :)

 Mr. Colonel Partyzant

Postów: 9
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.11.2010
Skąd: Lublin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.04.2013 21:21    #13
[quote="myfunnygame"]Wprowadzono zmienne teraz, przynajmniej takie mam wrazenie bo mojemu bramkarzowi wzroslo o 0.5 gwiazdki PA Wzialem go do kadry angielskiej i tam juz zaliczyl kilka udanych wystepow. Wczesniej mial "tylko" 4 gwiazdki. Cena rowniez wzrosla z 2mln na 8.5 mln zl :)[/quote]

Faktycznie to może być zmienne PA ale trzeba by więcej danych. Mi przychodzi do głowy też inna możliwość. Mianowicie trudniej ocenić potencjał piłkarza jeżeli jest on bardzo młody. Później w miarę rozwoju widać czy faktycznie się tak wysoko rozwinie. Bo może PA pokazywane np. w Genie Scout nie jest tym samym co PA pokazywane przez scoutów w grze. Nie każdy piłkarz osiąga szczyt swoich możliwości. Do tego jak wiemy z artykułów potrzebny jest profesjonalizm a to ukryta cecha. Pewnie scouci potrafią ją jakoś odczytać. Taką mam teorię na podstawie tego co napisałeś. :)

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.04.2013 23:41    #14
No spoko, napisalem że to jest moje domniemanie. Rownie dobrze moze byc tak ze po prostu PA moich scautow daje mu 4,5 bo jest bardzo przydatny w zespole i ze sie nie rozwinie juz bardzie bo w koncu ma to samo w PA i CA ;)

Jakkolwiek awansujac o lige conajmniej 2 zawodnikow ma wieksze CA i PA niz mieli rok wczesniej ... moze ze wzgledu na mniejsza liczbe transferow i walke o awans praktycznie tym samym zespolem co rok wczesniej ;)

 damian1227 Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.03.2009
Skąd: Wyszków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.08.2013 12:19    #15
w słabej lidze nie wyszkolisz telentów. Rozwój zawodnika w dużej mierze zalerze od poziomu ligi w której gra. Np w polskiej ekstraklasie rozwiniesz zawodniku do 130 może 140 PA. Ten zawodnik może miec PA np 180 i wiecej ale ale jego rozwój sie zatrzyma z braku meczy o wiekszej reputacji z lepszymi zespołami. Moim zdaniem reputacja czy poziom ligi jest najważniejszy dla rozwoju zawodnika , później jest baza szkoleniowa nastepnie ambicja zawodnika , reputacja klubu, a na samym końcu sztab szkoleniowy.

 damian1227 Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.03.2009
Skąd: Wyszków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.08.2013 12:23    #16
Uważam także że atrybuty zawodnika nie sa najważniejsze , oczywiście są ważne ale co z dobrych atrybótów jak CA zawodnika jest słabe np 115 czy 120 do tego słaba stabilność formy i kiepskie ważne mecze a nasz swietny zawdonik z niesamowitimi atrybutami jest cienki jak barszcz

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.