Nazwy lig okręgowych

 Emilooo Partyzant

Postów: 58
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.07.2017
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.08.2017, 13:16    Pytanie
Witajcie,
Mam problem z wyświetlaniem poprawnych nazw Lig okręgowych. Problem z serii tych mniej ważnych, aczkolwiek może jesteście w stanie to ogarnąć. Mianowicie wszystkie ligi okręgowe w edytorze mają odpowiednio "długą" nazwę, np: "Polska Liga okręgowa dolnośląska Jelenia Góra" i krótką nazwę: "dolnośląska Jelenia Góra", oczywiście pozostałe ligi okręgowe mają identyczny system nazewnictwa i są wprowadzone poprawnie. Jednakże w grze w jednej lidze wyświetlaną nazwą jest wersja długa, czyli - "Polska Liga okręgowa dolnośląska Jeleni Góra", zaś w następnej jest nazwa krótka, np. - dolnośląska Legnica. Nie mam pojęcia, gdzie może leżeć problem i liczę na waszą pomoc.
P.S
Sprawdzałem różne wersje PLU 1.2, 1.3 i wciąż ten problem występuje.

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
1
09.08.2017 13:41    #1
Jeśli piszesz o wyświetlaniu nazw na górnym pasku, to prawidłowość FM-a jest taka, że do pewnej liczby znaków wyświetla pełną nazwę, a jeśli jest ona za długa, wtedy pokazuje skróconą. Zauważyłem to już przed dwoma laty w trzecich ligach. Miałem przykładowo:

[quote]Polska III Liga łódzko-mazowiecka[/quote]
(wersja pełna - bo mieściła się w limicie)

ale też:

[quote]III Liga kuj.-pom.-wlkp.[/quote]
(wersja skrócona - bo już sam dopisek kujawsko-pomorsko-wielkopolska miał 100 kilometrów)

Myślę, że to stąd niekonsekwencja, którą widzisz. Możliwe, że ta sama zasada obowiązuje też w innych miejscach interfejsu - nie szukałem. Żeby to obejść musielibyśmy w rubryce pełnej nazwy dawać jakieś skrócone, ale przy tak licznych, niskich ligach i różnorodnych członach grup, niektóre nazwy mogłyby się zrobić niejasne. Ponadto nie każę przecież autorom poprawiać czegoś, co de facto nie zawiera błędu, gdy są ważniejsze zadania do wykonania ;)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 09.08.2017 o godz. 13:42

Użytkownik uznał post za pomocny

twitter.com/Ceyvol

 Emilooo Partyzant

Postów: 58
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.07.2017
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.08.2017 13:58    #2
Wszystko już jest dla mnie jasne! I oczywiście jest to tylko kwestia 'estetyczna' i nie można tutaj mówić o jakimkolwiek błędzie z ich strony. Chwała im za poświęcony czas! A pytanie zadane dla zaspokojenia własnej ciekawości :) Pewnie bym siedział w edytorze kilka godzin, zmieniał nazwy i się dalej drapał w głowę o co kaman. :)

 Emilooo Partyzant

Postów: 58
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.07.2017
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
1
09.08.2017 15:09    #3
Wygląda na to, że powyżej 40 znaków, gra zmienia nazwę na krótką ;)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.