Naturalna sprawność

 przemek808 Partyzant

Postów: 60
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.09.2008
Skąd: Kwaczała City
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.01.2010, 21:35    Pytanie
Długo się nad tym zastanawiałem, ale nie zdołałem nic wymyślić. Za co w grze zawodnika odpowiada atrybut "naturalna sprawność"??
Z tego co zauważyłem nie da się go wytrenować i nie zmienia się z biegiem czasu. Jest tylko wskaźnikiem jaki poziom atrybutów fizycznych jakie może osiągnąć dany grajek??

//Edytowano 2 razy, ostatni raz 27.01.2010, 21:36

 pzremko Partyzant

Postów: 34
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.01.2010
Skąd: Trojmiasto/Ostrołęka
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.01.2010 22:21    #1
Z tego co zauważyłem odpowiada on głównie za formę piłkarza np. zawodnik o wartości tego atrybutu wyższej lub równej 15 może mieć świetną formę, 10 - 14 to chyba zdolny do gry a poniżej 10 to forma jego zwykle jest określana jako w pełni sił.

Użytkownik uznał post za pomocny

 dr taktyka Młody aktywista

Postów: 110
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.03.2008
Skąd: Radom/Lyon
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.01.2010 23:03    #2
IMO sprawność odpowiada za to jak szybko grajek zregeneruje siły i w jakim tempie atrybuty fizyczne będą mu spadać na starość.

Użytkownik uznał post za pomocny

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.