Nasze najciekawsze transfery

 Palimpsest Młody aktywista

Postów: 1212
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.05.2008
Skąd: Stołeczne Królewskie Miasto Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.03.2012, 16:59    #1
W tym jakże enigmatycznie zatytułowanym wątku wklejamy screeny z najciekawszymi transferami dokonanymi w swojej FM-owej karierze. Może to być wyjątkowo wysoka sprzedaż/kupno, zakupienie ciekawego reprezentanta etc. Kryterium ogranicza tylko wyobraźnia. Jedyny warunek, nie może to być zwykły transfer jakich robimy dziesiątki w trakcie kariery, niech będą to tylko te wyjątkowe.

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 23.03.2012, 17:00

@

 Palimpsest Młody aktywista

Postów: 1212
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.05.2008
Skąd: Stołeczne Królewskie Miasto Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.03.2012 17:09    #2
Niestety po edycji tematu nie mogę korzystać z pełnego edytora postów, tak więc muszę podbić, żeby zacząć.:
http://www.bankfotek.pl/view/1213867
Tak się chłopak prezentuje
http://www.bankfotek.pl/view/1213869
Oczywiście nie sprzedałbym go gdyby nie interwencja chciwego prezesa. Chelsea oferowała 10 baniek, niestety on wybrał West Ham:( Z ciekawostek dodam, że zakupiony został za 250k ojro. Tak więc przyzwoita marża.

EDIT: O fuck rozwaliłem silnik forum

// Edytowano 10 razy, ostatni raz 23.03.2012 o godz. 17:15

@

 Jacko Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 6993
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.03.2012 17:18    #3
Znam go, miałem w Leeds pół roku, przyszedł za 4 poszedł za 5 i tyle. Nic specjalnego z niego nie było, trochę się gubił w PL.
"Powinni zrobić tak... żeby było dobrze" - Nikodem Dyzma

 Palimpsest Młody aktywista

Postów: 1212
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.05.2008
Skąd: Stołeczne Królewskie Miasto Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.05.2012 18:47    #4
Ale to jest temat "Najciekawsze transfery", a nie "Najlepsi piłkarze", panie Ekspercie:P Naprawdę nie ma nikt z Was jakichś perełek?
@

 Jacko Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 6993
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.05.2012 19:23    #5
A ja mam. Etien Velikonja. Obecnie jestem już na innym sprzęcie więc screena nie mam, bo dopiero zacznę grać niedługo. Ale o Słoweńcu mogę mówić tylko w superlatywach. Co FM spotykam gościa, który ciągnie zespół. Bierze piłkę i strzela skąd chce, jak chce i ile chce. Na początku strzelał rzadko, ale bardzo ważne i piękne bramki. Ale dałem 3 miliony euro, bo kupiły go Karpaty. Ogólnie super snajper. Taki słoweński Lewandowski :D. Spokojnie średniej klasy napadzior do Premier League.
"Powinni zrobić tak... żeby było dobrze" - Nikodem Dyzma

 Palimpsest Młody aktywista

Postów: 1212
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.05.2008
Skąd: Stołeczne Królewskie Miasto Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.05.2012 20:32    #6
Hehe, nie ma screenu, nie uwierzę;) Nawiasem mówiąc sam mam teraz niesamowitego reprezentanta Ukrainy w Wisełce. W plotkach mówią, że Dynamo Kijów da za niego 80 M Euro. W życiu! Nie pójdzie za żadną cenę. W wolnej chili zaprezentuje.
@

 Jacko Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 6993
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.05.2012 20:48    #7
Chill, chill. To akurat wiadomo, dałeś mu pewnie wyjściową 150 mln i eFeMik zbił po prostu ciutkę :P.

Nigdy nie zapomnę też Kadleca. Jak robiłem drugi raz grę, bo zapomniałem go kupić... bo wzięło go MU. Brałem w ciemno... przyszedł za milion euro. W wieku 23-24 lat wart 25 mln euro. Strzelał... jak Velikonja, nawet lepiej. Głową, lewą, prawą, z dystansu, sam na sam... ze skrzydła. Coś jak Messi w hiper formie. Dlatego warto grać w FM-a. Podobny był kiedyś Lacina Traore, cofał się po piłkę, tyłem do bramki stojąc, odwracał się i huuuuk w okno.
"Powinni zrobić tak... żeby było dobrze" - Nikodem Dyzma

 leo21 Młody aktywista

Postów: 669
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.07.2011
Skąd: Stryków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.05.2012 20:57    #8
FUCK ;/ Właśnie sprzedałem z Lecha tego Velikonje za 5 mln ojro i czytając co piszesz Jacko chyba popełniłem spory błąd ;/

 GrzegorzK Partyzant

Postów: 61
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.06.2011
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.05.2012 22:50    #9
Ja ściągnąłem do Fiorentiny 19 latka (lewy obrońca) miał mi się spokojnie rozwijać w U-21 i tu jeszcze w 1 sezonie rywalizował o miejsce w składzie a w wieku 20 lat wygryzł niezłego w dobrej formie Pasquala. chłopak gra w Novarze i gra podobnie do Piszczka. Lubi się zapuszczać baaaardzo na połowe rywala. (Jak na statystyki pomeczowe się patrzy na przeciętne pozycje to czasem jest na równi z moim lewym pomocnikiem) Ma troszkę braki w defensywie, ale jest szybki i to w miare nadrabia. Nie mam zrzutów ani już tego save'a, ale pamietam jak grał :D. Warty był podajże 3-5 mln przy zakupie a jak kończyłem przygode z Violą, jego cena rynkowa wynosiła 18-20 mln (miał 23 lata). Później go już nie śledziłem, a żałuje teraz :D

 bartek2mn Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.07.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.05.2012 08:26    #10
grając Legią, zrobiłem wielki transfer, Bayern kupił Kucharczyka za 20 mln euro

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.