Napastnicy nie są skuteczni!

 JacexFM Partyzant

Postów: 25
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.08.2012
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.08.2012, 12:22    #1
Mam pytanie. Ponieważ gram Manchesterem United 2. sezon. W zeszłym sezonie wygrałem ligę, ligę mistrzów oraz FA Cup. Ale mimo to w tamtym sezonie moi napastnicy nie byli skuteczni (zresztą jak każdy zawodnik który znalazł się w sytuacji jeden na jednego. Po prostu nie są skuteczni, znajdują się w takiej sytuacji a przestrzelają nawet w bramkę nie trafiają. Nie wiem co z tym zrobić, bo w każdym meczu powinienem wygrywać po 6 albo 7 do jaja. A więc moje pytanie brzmi: jak poprawić skuteczność moi zawodników? Rooney'a już uczyłem, żeby częściej strzelał plasowanymi uderzeniami, ale nie mógł się tego nauczyć i to on najczęściej marnuje takie sytuacje. Jego zadanie w meczu to kompletny napastnik. Z góry dziękuje za odpowiedź. :D

 Sebinho. Partyzant

Postów: 31
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.08.2012
Skąd: Nowy Sacz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.08.2012 12:34    #2
U mnie w FM11 Rooney świetnie radził sobie jako cofnięty napastnik :)
Sam nie wiem, czemu go tak ustawiłem ale strzelał bramkę za bramką, oczywiście na siłe :)

 quares Partyzant

Postów: 43
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.10.2011
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.08.2012 12:36    #3
spróbuj nakazać mu mijanie bramkarza, zwiększ lub zmniejsz swobodę, w zależności od tego jaka ma teraz. Rozmawiaj z nim, że jesteś nie zadowolony z jego dyspozycji, albo w drugim kierunku, że mimo wszystko w niego wierzysz. Jeżeli to nie przyniesie rezultatu to spróbuj posadzić go na ławie, może się ogarnie. A jak z treningiem strzeleckim w klubie? 4 lub 5 gwiazdek? Podejrzewam, że tak, bo to United, ale zapytać wypada. Musisz metodą prób i błędów rozwiązać ten problem. Ja tak miałem z Yaya Sanogo w Wiśle w pierwszym sezonie. Marnował co się dało. Nauczyłem go mijać bramkarza, zwiększyłem swobodę, nawet jak nie strzeli gola w meczu to mówię mu, że mimo wszystko jestem z niego zadowolony i wali bramy aż miło! Powodzenia!

 JacexFM Partyzant

Postów: 25
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.08.2012
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.08.2012 12:53    #4
Ok spróbuję :D. Ale grałem właśnie z West Ham i jestem po prostu zszokowany w jaki sposób przegrałem. West Ham miał tylko 2 strzały z czego jeden celny i jeden gol. A ja miałem 37 strzałów z czego tylko 5 celnych i zero bramek. Żaden z moich zawodników nie trafia w bramkę wszystko leci obok albo ponad bramką. Nie wiem co się dzieje. Zmieniłem ostatnio treningi, tylko, że uważam, że są znacznie lepsze. Wszystko w sztabie szkoleniowym mam na 4,5 gwiazdki oprócz ataku i strzelania które mają po 4 gwiazdki. Powiem moim wszystkim zawodnikom, żeby może nie strzelali na siłę.

 quares Partyzant

Postów: 43
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.10.2011
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.08.2012 13:16    #5
ustaw całej drużynie rzadkie strzały z dystansu, może zmniejsz tempo, to nie będą tak napierdzielać bez sensu. Trening czyni mistrza, warto o tym pamiętać i metodą prób i błędów dochodzić do perfekcji ;)

 Lypton Partyzant

Postów: 156
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.05.2007
Skąd: Białystok
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.08.2012 14:15    #6
Patrzaj też, jak wygląda ich motywacja w trakcie gry. Zawodnik, który gra nerwowo, niepewnie, nie daje z siebie wszystkiego będzie marnował okazje za okazją. Zwłaszcza nieodpowiednio umotywowani przed meczem napastnicy mają tendencję do wpadania w taki stan po dwóch, trzech zmarnowanych sytuacjach.

 JacexFM Partyzant

Postów: 25
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.08.2012
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.08.2012 15:22    #7
Teraz trochę kombinuję z tą moją taktyką, włączam cały mecz i patrze przez co oni tak słabo grają :/. A czy może być przyczyną to, że są zbyt intensywne treningi? (Rooney narzeka i Cavani też, ale zawsze mają pełną kondycję). Jeżeli tak to jak zredukować te treningi?

 JacexFM Partyzant

Postów: 25
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.08.2012
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.08.2012 17:47    #8
Chyba w końcu doszedłem do dobrej taktyki i dość skutecznej. Edinson Cavani w końcu znalazłem mu zadanie i strzela jak z nut, 3. mecz strzela po 4 bramki a w jednym nawet 5 :D. Ciągle mam tylko problem z Rooney'em, nie jest on ciągle skuteczny, ma kilkaset akcji na mecz i strzeli albo jedną albo wcale. Ciągle nad tym pracuje :D

 Pyskaty Partyzant

Postów: 739
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.02.2012
Skąd: Leszno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.08.2012 17:52    #9
To go wywal ;d.

 stefan1984 Młody aktywista

Postów: 1353
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.09.2010
Skąd: Posiłów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.08.2012 20:56    #10
Właśnie! Genialny pomysł =)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.