Najnowszy patch :)

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.12.2012 13:47    #21
minusy:
-widzę, że znów powróciliśmy do hokejowych wyników:D Co mecz obie drużyny oddają średnio po 50 strzałów. Pierwszy bulshit
-za dużo bramek wpada z wolnych
-za dużo biegania z piłką - boczny obrońca potrafi przebiec z piłką całe boisko, mijając przy tym cały zespół, wychodząc sam na sam z bramkarzem i strzelając gola. drugi bulshit
-obrona leży w dosłownym tego słowa znaczeniu - jednego zawodnika kryje 3 moim zawodnik. trzeci bulshit.

plusy
-obrona wreszcie gra agresywnie
-animacje lepiej się prezentuje

Podsumowując, wypuścili patcha, który jeszcze bardziej psuje grę. Ogłaszam tego FM za najgorszego w historii. Czy Wy też zauważyliście, że programiści lubią negować rzeczy w stosunku do starej wersji patcha:
-brak goli z wolnych- są gole
-brak biegania z piłką - za dużo biegania
-gole z crossu- brak goli
-dużo piłek prostopadłych na sam na sam- brak takich piłek
-mało strzałów z daleka- dużo
itd.

Dobra, czekamy do następnego patcha. Powinni wprowadzić opcję odinstalowywania patchy. Na poprzednim przynajmniej dało się jakoś grać.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 24.12.2012 o godz. 14:00

"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.12.2012 16:14    #22
http://commu(...)p/339000

odnośnie zmian w bieżącym patchu

 chinczol Młody aktywista

Postów: 456
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.08.2011
Skąd: Kałęczynek
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.12.2012 16:39    #23
Jest już nowa łatka 13.2.1. Ładny prezent na święta :)

 pawlik010 Partyzant

Postów: 270
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.08.2010
Skąd: bielsko
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.12.2012 16:40    #24
na serio ten nowy patch jest taki słaby

 Plombi Partyzant

Postów: 23
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.12.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.12.2012 14:21    #25
zacząłem nowy sezon z nowym patchem, nie wiem czy to wina mojej taktyki, ale zawodnicy na meczu strasznie szybko się męczą...po 20 min biegania mają kondycje po 80, mój zespół wolno rozgrywa piłkę, nie szarżuje na pałę, nie zbyt mi się to podoba, bo po pierwszej połowie muszę wykonać wszystkie zmiany a w II połowie mam samych dziadków w składzie :O

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 25.12.2012 o godz. 14:22

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.12.2012 14:33    #26
Zrobiłeś im trening kondycyjne przed sezonem na najwyższych obronach plus suwak że trening meczowy na najmniejszym poziomie plus kilka meczów sparingowych żeby poczuli coś z tego treningu?

 Darein Partyzant

Postów: 46
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.11.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.01.2013 15:36    #27
nowy patch to jakas pomyła gram arsenalem 6 sezon 2 sezon na tym patchu i jedyne rzeczy rzeczy jakie zauwazylem to ze zacząlem oddawac po 30 kilka strzałow na mecz mimo to moje wyniki to np. 2-1 ,0-1, 3-1 i raz na 10 meczy 4 lub 5-0 po drugie w lm pojawiły sie kosmiczne wyniki np. barca dostaje w pizde w grupie lm z lyonem 8-0 potem nastepny mecz wygrywa 12-0 z rubinem przeciez to jest niempozliwe w pucharowej fazie non stop w co drugim meczu np. real leje juve 7-1 , bayern milan 7-0 , porto barce 6-1 potem przegrywa z nia 5-0 rozumiem taki wynik raz na 20 meczy ale nie co chwile na takim poziomie to sa jakies jaja

 szfedo Przodownik pracy

Postów: 1111
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.09.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.01.2013 17:07    #28
To nie wiem co ty tam masz, ale u mnie można grać po ostatnim patchu. Byłem zagorzałym przeciwnikiem FM-a ale po ostatnich zmianach w końcu poszło na plus. Nie jest to jeszcze dopracowany silnik jak choćby w 12, czasem rozgrywanie piłki przez pomocników woła o pomstę do nieba, ale ogólnie coraz ładniej to wygląda. U mnie jedyne co dziwi to słaba postawa PSG, która jest w środku stawki. A tak to co prawda pierwsza kolejka była dość ciekawa PSG 0:3 u siebie z Lorient (które ja prowadzę), OM i Lyon też porażki. Ale już się ustabilizowało i prym wiedzie OL, za nim Montpellier i OM. Prostopadłe piłki też wychodzą, genialnie wyglądają zagrania na długi słupek gdzie wchodzi z głębi pola skrzydłowy, bądź obrońca. Tego nie było w 12, a przecież w prawdziwym futbolu to dość częsty obrazek. Ja jeszcze nigdy nie wygrałem 5:0, no ale też nie mam w sumie napastników. Aliadiere z wykańczaniem 11 i jakiś szybki murzyn z podobnymi statami nie przysparzają za dużo bramek, ale nie jest źle. Obrona w końcu nie gra jak ostatnie muły, za łatwo jeszcze skrzydłowi ogrywają bocznych obrońców (nawet tych szybkich jak Mareque z przyspieszeniem 16 i szybkością 15) i dość sporo bramek pada po dośrodkowaniu na środek gdzie wbiega nagle napastnik i mimo potężnych obrońców strzela gola.

 hQ Partyzant

Postów: 724
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.08.2008
Skąd: Wodnica k. Ustki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.01.2013 17:27    #29
Mnie tylko denerwuje jedna sprawa, jak skrzydłowy leci po linii końcowej i zamiast podać do któregoś z czterech zawodników czekających na piłkę, którą skierowaliby do pustej bramki, ładuje z całej siły w słupek lub boczną siatkę. Reszta dla mnie jest ok. No i wróciłem do 2D aby nie patrzeć jak zawodnicy przyjmują piłkę plecami :)
Polska Gola

 Arcadius Partyzant

Postów: 148
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.10.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.01.2013 17:34    #30
@szfedo
Z tymi dośrodkowaniami to masz zupełną rację. Mnie nie wkurza to, że skrzydłowi zbyt łatwo wrzucają piłkę tylko to, że pomimo moich trzech obrońców napastnik wbija sobie spokojnie piłkę. Nawet jeśli dośrodkowanie leci na 1-2 metr to bramkarz nie wypiąstkuje tej piłki, stoi razem z obrońcami jak idiota. Dużo pomaga ustawienie by twoi skrzydłowi kryli indywidualnie skrzydłowych przeciwnika.
Tak generalnie poza tym co już napisałem to istnieje kilka drobnych acz irytujących błędów. Mimo to gra się mega przyjemnie, zwłaszcza mając w pamięci to co działo się od premiery... :

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.