Najlepsze najgorsze wasze transfery w Fm

 piotrp504 Partyzant

Postów: 738
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.06.2012
Skąd: Blisko Krakowskiego Smoka
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.08.2013, 19:42    #1
Witam przeszukałem forum ale nie znalazłem podobnego tematu .chciałbym zebyście wpisywali swoje najlepsze najgorsze transfery mam nadzieje że fm-maniacy będą licznie się rozpisywać o swoich transferach więc ja na początek zacznę od najgorszych
FM 13
Najgorsze moje zakupy w Napoli
Kelvin z Fc Porto kupiony za 2mln euro teraz wart niecałe 900tyś i chętnych brak
Carlos Fierro mega talent w fm u mnie nie wypał na cały poprzedni sezon 4 bramki ale Cavani i Sanogo nie dali szans musiał odejsć za 6,5 mln euro
Neymar kupiony za 46 mln euro jak na razie 7 meczy zero bramek może się rozkręci
Kaka tak ten kaka zakontraktowany z wolnego wiecznie kontuzjowany po sezonie kontrakt nie został przedłużony
Najlepsze
Sime Vrsajko kupiony za 10 mln po dwóch sezonach wart drugie tyle
Oriol Romeu kupiony za 7mnl euro po trzech sezonach jego warość to 18 mln euro ciekawy grajek super obrońca
Douglas Costa kupiony za 10 mln super piłkarz nie wiem czy nie lepszy od Neymara na dzień dzisiejszy u mnie teraz jego wartość to 20 baniek
Emilio Viviano kupiony z wolnego super bramkarz po dwóch sezonach wart 10 mln euro
jeszcze jeden wiadomo Yaya Sanogo
Moje skromne manifestowanie -zapraszam
http://piotrp0506.cmrev.com/blog.html
moje depesze
http://piotr(...)l?page=0
Hala Madrid

 lancos3-11 Partyzant

Postów: 506
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.10.2012
Skąd: Jaworzno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.08.2013 21:18    #2
Moje transfery w Ferrolu
Najgorsze
1. Uros Pajovic(newgen) dałem za niego milion Buducnostowi Podgorica. Całkowity niewypał. Dałem ciężkie pieniądze, a grał fatalnie. Odszedł do Valladolid za 400 tysi i tam zajmuje się sabotowaniem gry.
2. Souza (newgen) 120 tysi wyrzucone praktycznie w błoto. Był talentem, w ogóle się nie rozwinął. Odszedł za 45 tysi do Cultural Leonesa. Tam gra dobrze, ale to trzecia liga hiszpańska.
3. Marcone(newgen)za 250 tysi kolejny hajs wyrzucony w błoto, ale on przynajmniej zdobył 7 bramek w 22 meczach i dał klubowi 80 tysięcy z dwóch wypożyczeń. Odszedł do Estepony za free
Najlepsze
1. Robert Kuś OPŚ (newgen) wyszukany jeszcze w trzeciej lidze i wyjęty za Free z SMS-u Łódź. Gram w tej chwili w PD, a on na koniec sezonu ma 20 asyst. Wart 5,5 mln
2. ŚO Eric MatholoOS w sezonie 16/17 był na wolnym transferze, a agent mi go zaoferował. Wziąłem. Pewny w obronie. W ostatnim sezonie ponad 10 bramek (SFG). Wart 8 mln
3. ŚO Danielson Lima (newgen) wyszukany w ten sam sposób co Eric. Gra jeszcze pewniej w obronie. Gwarancja min.5 bramek w sezonie (6, 7, 6 przez trzy lata). Wart 10,75 mln
4. N/OPŚ/OPP Dariusz Sznaucer (newgen) wyciągnięty poprzez ręczne wyszukiwanie Śląskich klubów. Robi rozpierduchę na moim prawym skrzydle. Wart 4,3 mln
5. ŚO Alex Schnider(newgen) ten Niemiecki obrońca ściągnięty na samym początku mojej hiszpańskiej przygody. Odszedł po transferach Mathoho i Limy do Gimnastic za 700 tys by ratować finanse klubu
I tak to się przedstawia. Skupiłem się na newgenach z powodu ich taniości. Później sprzedawałem z zyskiem. I rada. NIGDY NIE BIERZCIE NEWGENÓW Z BUDUCNOSTU PODGORICA!!! Zrobiłem z tego klubu cztery transfery. Każdy w mniejszym lub większym stopniu niewypał.

 OsadnikMysliborz Partyzant

Postów: 10
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.07.2013
Skąd: Myślibórz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.08.2013 22:15    #3
Borussia Dortmund

Najgorsze:
Maruanne Fellaini - gracz ma wysokie noty, lecz u mnie nic nie zadziałał na pomocy jako defensywny, kupiony za 80 mln
Bernard - mega talent wg moich scoutów, ale za niski jak na bundeslige i nic nie pograł u mnie, kupiony za 32 mln, wart 21 mln

Najlepsze :
Bartosz Bereszynski - wg mnie najlepszy prawy obrońca w lidze,, oczywiście po nakazaniu przeze mnie trenowania pozycji obrońca, kupiony za 2 mln, wart 14.5 mln
Alan Dzagoev - kupiony z CSKA Moskwa za 50 mln, które z pewnością nie poszły w błoto. po pierwszym sezonie na koncie tego zawodnika widniało 16 bramek oraz 20 asyst
Neilton - najlepszy transfer jaki dokonałem w FM 13 Borussią Dortmund. Mimo iż pilkarz na początku ma bardzo słabe noty, to po kilkukrotnym daniu szansy temu zawodnikowi, zaczął się odpłacać bramkami i asystami. Piłkarz sprowadzony za 5 mln, teraz wart 50 mln. W reprezentacji Brazylii ma na koncie 12 występów i 9 bramek

 buczek93 Młody aktywista

Postów: 923
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.06.2010
Skąd: Sosnowiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.08.2013 00:21    #4
Najlepsze transfery - Maxilimian Gerber, NG z Leverkusen, kupiony w wieku 17 lat, warty przy transferze 17 mln euro, po dwóch latach kosmiczne atrybuty, średnia z sezonu 8.04. Środkowy obrońca z 190+ cm wzrostu. Będzie u mnie grał do końca kariery :>
Kurt Zouma - kolejne wzmocnienie obrony, kupiony za 24 mln euro, warty po 4 latach tyle samo, potrafi wbić 3 gole z rożnych w jednym meczu, średnie noty z sezonu - 7.7-7.9.
Leighton Baines - 38.5 mln euro wydane po pierwszym sezonie gry nie poszło na marne. Może bez fajerwerków, ale cudowne dośrodkowania gwarantują kilkanaście asyst na sezon. Do tego spokojny, opanowany, świetnie się nim szkoli młodszych. No i bardzo uważny w defensywie, czego o Marcelo powiedzieć nie mogłem.
Falcao - 41 mln euro to dużo, ale zastępstwo za Benzemę wyszło znakomicie. Kolumbijczyk zapewnił mi 4 Ligi Mistrzów, regularnie trafiając w każdej edycji (królem strzelców był ledwo raz, ale w 85% meczy można było na niego liczyć).

Najgorsze?
ter Stegen - kompletna pomyłka, 30 mln euro wyrzuconych w błoto. Debilne wyjścia do piłek, puszczone szmaty w hurtowych ilościach. To dzięki jego umiejętnościom przegrałem w LM 3:5 z LFC na wyjeździe (3 szmaty i 2 po debilnych wycieczkach). Na jego miejsce ściągnąłem Wojtka Szczęsnego, jest wyraźna poprawa (choć do ideału brakuje)
Valerio Verre - tylko 10 mln, ale i tak o 10 za dużo. Ciągle grał nerwowo, noty poniżej 7.0, zero gry do przodu, zero asyst czy goli, brak rozwoju.

 German Partyzant

Postów: 401
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.06.2010
Skąd: Gubin/Poznań.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.08.2013 00:58    #5
Jakie tu sumy padają, ja to przez ostatnie 2 lata w FM'a nie przekroczyłem sumy 10 milionów euro za jednego zawodnika, bo wychodzę z założenia, że po co tracić takie pieniądze, skoro można wychować bądź znaleźć lepszych. W swoich karierach miałem setki transferów, z czego 65 procent to pewnie te nieudane.

Najlepsze:

Vytautautas Zukauskas NG, NP - Proponowany pierdyliardkrotnie przez jednego z greckich agentów piłkarz. Ekranas Poniewież i kilka słabszych klubów z Grecji nie robiło na mnie wrażenia. Dopiero prowadząc 3-ligowe Avellino, zatrudniłem go ze względu na zajebistą szybkość. Pierwszy sezon jako skrzydłowy, później etatowy napastnik. Odchodząc z Avellino, zakontraktowałem go jeszcze do Livorno, dzięki czemu walnie przyczynił się do awansu do Serie A. Strzelił chyba ze 150 bramek, po czym odszedł na emeryturę tam skąd przyszedł.

Suad Sabanović- tak się bałem wydać na tego młodego pomocnika tych 2,2 mln euro, ale jak czas pokazał opłacało sie. Z Żelejniczara do Livorno, a później Manchester United i wartość rynkowa 30 mln.

Manfred Kuhnert- rezerwy Hansy Rostock, proponowany przez scoutów przez pierwsze 2 lata rezerwowy, ostatni sezon 10 bramek w II Bundeslidze jako OPŚ i przejście do ligi austriackiej, później Lyon i wreszcie Man.City. Wartość 45 mln euro.

Ahmed Ibrahim- NG, NŚ- Z ligi egipskiej do Lechii za 250 tyś, gdzie łupnął bodajże z 500 bramek dla klubu. Król strzelców Ligi Mistrzów, LE, itd itd....

z gorszych to na pewno:

L. Pina urugwajski, niski skrzydłowy sprowadzony za 7 baniek, nic wielkiego we Włoszech nie pokazał, skończył w Chievo

S. Mila- z Śląska do Partizana.

M. Keżman do Cordoby....długo mógłbym tak wymieniać.

 buczek93 Młody aktywista

Postów: 923
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.06.2010
Skąd: Sosnowiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.08.2013 09:56    #6
@German - padają takie kwoty, bo biorę tylko najlepszych, no i prowadzę Real Madryt. A jak masz w edytorze wpisaną kasę w klubie, to każdy agencina i każdy zespół będzie żydził (bo tak to trzeba określić) horrendalne kwoty. I tak się staram jak mogę obniżać te kontrakty, ale wielu rzeczy, które udałoby się menedżerom innych zespołów, wyprowadzanych dopiero na salony, u mnie po prostu nie przejdzie. Choć też rok rocznie patrzę na nabór i szukam wartościowych graczy - przez 6 lat gry trafiłem na jednego super-rodzynka, reszta pomimo dobrego potencjału sooner of later odchodzi, bo mimo wszystko czegoś im brak (sprawdzam atrybuty w Genie, hardkorowi gracze, zjedzcie mnie).

 German Partyzant

Postów: 401
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.06.2010
Skąd: Gubin/Poznań.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.08.2013 11:10    #7
Jade Cie

 ponczo96 Partyzant

Postów: 12
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.08.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.08.2013 00:19    #8
Gram bardzo długo Manchasterem City (2034 rok) - FM 2012
Najlepsze:
Marouane Fellaini - przez lata środkowy pomocnik światowego formatu, ciężko było go oddać do Liverpoolu nawet w wieku 35 lat.246meczy/26goli
Kupiony za 19 Mln
Javier Pastore - Legenda w moim zespole,przez lata piastował prawe skrzyło.Strzelał mase bramek 306m/117g.Kupiony za 20 mln.
Stevan Jovetic- Zajebisty,miał nosa do strzelenia goli 352m/241g.Sprowadzony za 40mln,jest wart każdej ceny.Więcej goli od niego strzelili tylko Sergio Aguero i Jorge Freitas(Stworzony przez grę).
Georgy Schennikov-Super lewy obrońca na lata.268w/0g,nie jego zadaniem było strzelanie goli,w defensywie spisywał się bardzo dobrze.Kupiłem go za 10.75 mln.
Mario Gotze - Grał dobrze lecz chciał przejść za wszelką cene do Realu,to go puściłem zdązyl zagral w 97 meczach strzelając 27 goli.Kupiłem go za 27 mln.
Neymar- Cały czas go chciałem kupić lecz on siedział do 2021 woku w tym jebanym Santosie.W wieku bodajże 28 lat przeszedł do mnie za 40 mln 125m/80g
Hervin Ongenda.Grał przez długo w Juventusie.Kupiłem go za 45 mln.160m/102g

Najgorsze: Alan Dzagoev-Bardzo obiecujący,lecz widocznie grał w City mu nie leżała 48m/5goli,przeszedł później do Milanu,tam mu szło lepiej.Kupiony za 27 mln.
Abel Hernandez: Scoci się nim jarali,no to kupiłem lecz zawiódł bardzo.27 meczy 10 goli,marnował okazje i jak na mój zespół to był wielkim drewnem.28mln wydane bezsensownie
Ganso,Kupiony za 32 mln,grał słabo,zawiodłem się bardzo.
Było tych transferów masę.już nie chce opisywać ale sprowadzałem takich piłkarzy jeszcze:Falcao,Alvaro Vadillo,Darijo Srna,Matias Fernandez,Cedric Carasso,John Heitinga,Eden Hazard,Robert Lewandowski,Davide Astori,Marc Ande ter Stegen,Nelson Oliveira,Fraser Forster,Marko Marin,Adryan

 piotrp504 Partyzant

Postów: 738
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.06.2012
Skąd: Blisko Krakowskiego Smoka
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.08.2013 19:22    #9
u mnie Neymar zaczął strzelać ale nie Serie A bardziej mu idzie liga mistrzów jak na razie zarząd zadowolony a ja mniej wolę Cavaniego i Sanogo
Moje skromne manifestowanie -zapraszam
http://piotrp0506.cmrev.com/blog.html
moje depesze
http://piotr(...)l?page=0
Hala Madrid

 undertheskin Partyzant

Postów: 170
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.09.2012
Skąd: Legnica
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.08.2013 21:39    #10
Najlepszy transfer to bezapelacyjnie Carlos Fierro w Lechu (min. 5 hattricków w sezonie, a w końcu Lech stał się ulubionym klubem Carlosa, z którego nie chciał iść nawet do Realu). Poza tym Hulk i Bale w w City. Były także strzały w "10" dotyczące newgenów, ale ich nazwisk nie pamiętam (dawno nie grałem w FM-a, przychodzi mi tylko na myśl niejaki Emir Bah - skrzydłowy mojego wirtualnego Lecha.
Najgorsze transfery? Nieskromnie to zabrzmi, ale nie przytrafił mi się żaden niewypał. Może dlatego, że trzymałem się z daleka od Neymarów itp., chociaż Dzeko w City wyraźnie zawodził, no ale on już był w drużynie kiedy zaczynałem grę w FM12. Dobrym "wzmocnieniem" w FM 12 było teżnatychmiastowe pozbycie się z City niezdyscyplinowanych malkontentów: Teveza i Balotellego ( tutaj wykazałem się darem prekognicji, ponieważ obu w rzeczywistym City już nie ma :), za to jest Aguero, którego kupiłem grając City w FM2009 i który zawsze grał bardzo dobrze).

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.