Najlepsi strzelcy w historii ligi

 Snoox Partyzant

Postów: 13
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.08.2011
Skąd: Białystok
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.10.2012, 13:39    Pytanie
Wie ktoś może czy da się sprawdzić najlepszych strzelców w historii ligii? I jeśli się da to jak. Byłbym wdzięczny:)

 hapek Partyzant

Postów: 477
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.03.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.10.2012 14:25    #1
Z tego co wiem historii nie można zmienić

 gucioprawda Młody aktywista

Postów: 1037
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2008
Skąd: Częstochowa/Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.10.2012 11:25    #2
hapek, czy on pisze o zmienianiu? Wróć do gimnazjum uczyć się czytać ze zrozumieniem.
Snoox, chodzi o ogólnie kto ma najwięcej bramek w historii ligi, czy kto był królem strzelców 'sezon po sezonie'? To drugie da się bez problemu; liga (tabela chociażby)->historia->rekordy->piłkarze->najlepszy strzelec; pierwszego już nie.

 Snoox Partyzant

Postów: 13
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.08.2011
Skąd: Białystok
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.10.2012 08:25    #3
Właśnie chodziło mi o to pierwsze, królów strzelców wiem jak sprawdzić. Dzięki za odpowiedź.

 hapek Partyzant

Postów: 477
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.03.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.10.2012 09:41    #4
[quote="gucioprawda"]hapek, czy on pisze o zmienianiu? Wróć do gimnazjum uczyć się czytać ze zrozumieniem.
Snoox, chodzi o ogólnie kto ma najwięcej bramek w historii ligi, czy kto był królem strzelców 'sezon po sezonie'? To drugie da się bez problemu; liga (tabela chociażby)->historia->rekordy->piłkarze->najlepszy strzelec; pierwszego już nie.[/quote]

Ty wróć do gimnazjum se swoją napinką... Nie jestem robotem też moge czasami popełnić błędy. Ty też je robisz, ale na cholere sie napinasz... weź jakieś leki na uspokojenie może będzie ci lepiej dziecko... zapewne sam jesteś w gimnazjum i masz siebie za nic to tak traktujesz innych

PoZDRO

 hapek Partyzant

Postów: 477
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.03.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.10.2012 09:43    #5
+ Jak sie nie znasz to sie nie wypowiadaj. Da się sprawdzić kto ma najwięcej bramek w historii ligi...Wystarczy wejść w rekordy ekstraklasy... albo w swojego klubu i można porównać

 gucioprawda Młody aktywista

Postów: 1037
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2008
Skąd: Częstochowa/Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.10.2012 02:14    #6
Widzisz, kto ma najwięcej. A mnie chodziło o TOP 10 powiedzmy.
Nie jestem w gimnazjum, byłem po chemii. Wybacz, miałem mały wk..w na ludzkość. Mea culpa.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.