Najciekawsza liga w FM'ie?

 DeadMan Partyzant

Postów: 344
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.05.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.08.2012 14:34    #11
[quote="stefan1984"]Również lubię czołową czwórkę z Europy, plus Polska... W słabszych ligach po paru sezonach nie ma z kim walczyć.[/quote]
A w Polsce to niby jest z kim walczyć? Ja zawsze po kilku sezonach mecze ligowe w Polsce traktuje jak sparingi.

 Arturo.RMCF Partyzant

Postów: 76
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.10.2010
Skąd: BsC
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.08.2012 15:07    #12
Polecam Urugwajską. ;D Bardzo przyjemnie grało mi się tam Penarolem. ;D

 szkopek Partyzant

Postów: 109
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.04.2007
Skąd: Bydgoszcz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.08.2012 15:17    #13
[quote="tts0"]Do wszystkich fanów lig: angielskie, hiszpańskiej, francuskiej, włoskiej! Czy nie irytują Was idiotyczne(z punktu widzenia menadżera) zasady pozyskiwania, rejestracji i ustalania składu takie jak: pozwolenie na pracę w GB, limit 25 piłkarzy(w tym 3 bramkarze) i (chyba) 3 zawodników spoza UE w Hiszpanii; limit 4 graczy spoza UE we Francji i limit 2 graczy na sezon spoza UE we Włoszech? Albo takie niuanse jak: brak rezerw w Hiszpanii, brak ligi rezerw we Włoszech, brak ligi rezerw we Francji, możliwość wystawienia tylko 5 rezerwowych na mecz w niższych ligach hiszpańskich(i chyba angielskich)?[/quote]

Takie zasady i trzeba się przystosować. A ja lubię jak jest sporo "utrudnień". W niższych angielskich 5 rezerwowych, maksymalnie 4 lub 5 długoterminowych wypożyczeń czy szukanie słabych anglików do mojego Dartford bo spoza EU nie dostaną pozwolenia o pracę a z innych krajów nie chcą przychodzić do tak niskiej ligii :D Cała zabawa polega na szukaniu zawodników:)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 15.08.2012 o godz. 15:19

 tts0 Partyzant

Postów: 568
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.10.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.08.2012 16:40    #14
Może masz rację, jednak ja się nie umiem do tego za bardzo przekonać. Poza tym z niewiadomych przyczyn odstrasza mnie prowadzenie drużyn w których zawodnicy zarabiają więcej niż 20 tyś. zł na tydzień, dlatego od dłuższego czasu gram w Portugalii, która idealnie spełnia moje zachcianki!
"Jeszcze kiedyś powiesimy ostatniego d***kratę na kiszkach ostatniego socjalisty! "

 stefan1984 Młody aktywista

Postów: 1353
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.09.2010
Skąd: Posiłów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.08.2012 08:52    #15
Nie no, litości, Panie DeadMan, Polską to lubię tylko dlatego, że nasza =)

 Stalker.1255 Partyzant

Postów: 60
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.12.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.08.2012 09:06    #16
Mi w Polsce najlepiej grało się Zawiszą. Wg mediów byliśmy skazywani na bodaj 13 miejsce, a osiągnęliśmy awans bez większych problemów (może 2-3 porażki w sezonie). Ale najciekawsza liga to dla mnie włoska. Pewnie dlatego, że spędziłem tam najwięcej czasu i jestem przyzwyczajony. Ograniczeń brak, przerwy zimowej brak (no 2tygodnie jest między ostatnim meczem w grudniu i pierwszym w styczniu). A i jest kim grać i z kim grać. Jest Juventus, Milan, Inter, Roma, Napoli...Więc konkurencji nie brak budżet też nie mały więc dla mnie liga włoska najlepsza ;p

 leo21 Młody aktywista

Postów: 669
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.07.2011
Skąd: Stryków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.08.2012 09:38    #17
Szkoda że do ligi włoskiej można w sezonie sprowadzić tylko dwóch piłkarzy z poza UE :(

 Lypton Partyzant

Postów: 156
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.05.2007
Skąd: Białystok
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.08.2012 10:23    #18
Dawno mnie żadna liga nie wciągnęła tak jak Ligue 1. Jeśli nie wybierzesz na starcie Lyonu, Marsylii lub PSG, to co sezon będziesz toczył zażarte boje z tą trójką (choć PSG często dołuje). Kluby te na wzmocnienia mogą wydać tyle, co City czy inna Chelsea (Marsylia ma mniej więcej stały co sezon budżet transferowy na poziomie 80 mln euro). Do tego dochodzą jedne z najlepszych na świecie akademie młodzieżowe, czyli masa talenciaków. A ograniczenie liczby zawodników spoza UE (oprócz graczy z Afryki) uważam akurat za plus, nie można zbudować całej drużyny na przekokszonych fredach z Ameryki Południowej, twarda selekcja musi być.

 sebastiano399 Partyzant

Postów: 317
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.06.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.08.2012 17:56    #19
Jak się doczyta zasady ligowe we Francji to ma 4 obcokrajowców nie przeraża bo jest tam wiele wyjątków tzn. państw, które są traktowane jak UE. Rezerwy są we Francji, ale ich kształt zależy od wybranej bazy. Jeśli zaznaczysz CFA to tam mogą grac maksymalnie rezerwy Twojego klubu. A jeśli zaznaczysz inaczej to masz osobną ligę rezerw. Sam się zastanawiam czy by w tym kraju nie pograć?

 AleCzemuNie Partyzant

Postów: 21
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.05.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.08.2012 14:18    #20
Serbska, Bośniacka, Czarnogórska. Dlaczego? Bo są ciekawe, fajne talenty, i ogólnie ciekawie gra się na Bałkanach.
Ja na przykład w ogóle nie gram na zachodzie, Angielska, Hiszpańska, Francuska itp. dla mnie odpadają bo są nudne.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.