Najbardziej utalentowana młodzież ? Usunięcie twarzy newgenów ?

 kamilm Partyzant

Postów: 513
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.07.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.12.2013, 18:06    #1
Jakie kluby europejskie mają najbardziej utalentowana młodzież W Fm 2014. Widzę, że Ajax ma dużo młodych dobrych zawoników praktycznie cała kadra u-18 jest utalentowana. W innych zespołach nawet w barcelonie jest 4 co prezentuje jakiś poziom i tak jest w innych zespołach europejskich. A w wyżej wymienionym Ajaxie jest około 15 zawoników co mają maks 18 lat co prezentują w przyszłości będą prezętować dobry poziom. Pytam dlatego, bo nie lubię grać newgenami. I jak w ustawieniach ukryć twarze newgeną bo nie mogę na nich patrzeć?

//Edytowano 2 razy, ostatni raz 01.12.2013, 18:11

 kamilm Partyzant

Postów: 513
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.07.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.12.2013 20:35    #2
?

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.05.2014 14:10    #3
up

 Falcon Przodownik pracy

Postów: 1071
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.09.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.05.2014 14:24    #4
Znalazłem 2 linki które mogą być pomocne, lecz nie mam jak tego zweryfikować, ponieważ nie posiadam fm.

http://www.mypas(...)ies.html

http://www.mypas(...)ies.html
"Dziś tylko zwycięstwo i nic nie wchodzi w grę"

 Prodigy666 Partyzant

Postów: 44
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.01.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.05.2014 14:26    #5
Rennes. Ja gram nimi 7 sezon i mam w składzie samych wychowanków, w szkółce i na wypożyczeniach są kolejni genialni piłkarze, wygrywał z nimi mistrza, LE, puchary krajowe, rok temu doszedłem do finału LM ale przegrałem w karnych z Chelsea, rok temu się zdenerwowałem i sprzedałem wszystkich piłkarzy, których sprowadziłem do klubu opierając drużyne w 100 % na wychowankach, potem może screeny wrzuce tych koksów wszystkich

 adamus774 Partyzant

Postów: 32
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.07.2012
Skąd: Kalisz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.05.2014 15:38    #6
W moich karierach dużo utalentowanych chłopaków spotkałem z River Plate, Boca Juniors ale to ciężko aby komuś ta liga odpowiadała. W Europie napewno Anderlecht nie może narzekać , Southampton wiadomo kiedyś Walcott Alex Chamberlain , Bale , Shaw i teraz w u-18 spotkasz paru na powyżej 4 gwiazdki. Do Francji to własnie wyżej wymienione Rennes a dodałbym również Sochaux i może Lyon. Poza tym tym to oczywistości jak Ajax Benfica Dnipro. Chociaż jak ktoś chce grać karierę samymi wychowankami to brać Bilbao :D
" Born to be red "

 belzebub666 Partyzant

Postów: 294
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.04.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.05.2014 16:05    #7
Na pewno Ajax, na pewno Lyon. W tych klubach, w dotychczasowych moich karierach, pokazywali się po prostu kapitalni newgeni rok w rok. Sprawdziłbym też Feyenoord, Auxerre, może Havre AC.

 sebastiano399 Partyzant

Postów: 317
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.06.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.05.2014 19:42    #8
[quote="Prodigy666"]Rennes. Ja gram nimi 7 sezon i mam w składzie samych wychowanków, w szkółce i na wypożyczeniach są kolejni genialni piłkarze, wygrywał z nimi mistrza, LE, puchary krajowe, rok temu doszedłem do finału LM ale przegrałem w karnych z Chelsea, rok temu się zdenerwowałem i sprzedałem wszystkich piłkarzy, których sprowadziłem do klubu opierając drużyne w 100 % na wychowankach, potem może screeny wrzuce tych koksów wszystkich[/quote]

Wychowankowie tacy, którzy z naboru się pojawili czy tacy których ściągnąłeś z innych klubów i uzyskali status wychowanka po 3 latach gry w klubie? To mnie ciekawi bo przymierzam się do kariery polegającej na ściąganiu do juniorów i graniu tylko korzystając z zawodników z rezerw lub juniorów.

 Gordon Partyzant

Postów: 21
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.11.2013
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.05.2014 22:08    #9
Na pewno Bayern. Za każdym razem mają masę młodych, zdolnych zawodników. Z niemieckich to jeszcze Stuttgart. Oprócz tego to: Bilbao, Barca, Real, Anderlecht. No i oczywiście te wyżej wymienione :)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 11.05.2014 o godz. 22:09

 buczek93 Młody aktywista

Postów: 923
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.06.2010
Skąd: Sosnowiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.05.2014 00:57    #10
Ja może dorzucę jeszcze Sevillę i Valencię. Prowadzę 11-ty sezon Real Madryt i paru gości stamtąd zwróciło moją uwagę, kilku wychowanków tychże szkółek gra w reprezentacji.
Mnóstwo klubów z Brazylii ma takich koksów, że szok - wszystkie te Gremio, Sao Paulo - prawdę mówiąc, to tam można ustrzelić geniusza w juniorach klubu z 3-ciego poziomu rozgrywkowego. Ale wejście tam i oglądanie tych zawodników to zadanie na kilkanaście godzin :>
O dziwo, moja druga kariera Chelsea zaowocowała 2 mega koksami z...Levante. Może dlatego, że pierwszy sezon gry i gra rzuciła po prostu losowo, ale dwójka gości o wspaniałych atrybutach - obydwoje w wieku niespełna 18-tki regularnie grają w wyjściowym składzie, fantastyczne atrybuty - także charakterne.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.