Nagrody pieniężne na koniec sezonu

 wislak_91 Partyzant

Postów: 41
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.12.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.07.2012, 19:19    Pytanie
Witam. Czy jest jakiś edytor czasu rzeczywistego, dzięki któremu można zmienić wysokość nagród pieniężnych za zajęcie poszczególnych lokat na koniec sezonu? Rozpocząłem karierę w lidze walijskiej, ale widzę, że za wygranie tej ligi klub dostanie ledwie 2.000 euro... Trochę mało, przy budżecie płac na poziomie 40.000 euro i śmiesznych kwotach za transmisje... Będę wdzięczny za pomoc :)

 wislak_91 Partyzant

Postów: 41
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.12.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.07.2012 14:57    #1
Podbijam. A może ktoś zna jakiś sposób na edycję danych w zapisanej rozgrywce? Jest jakiś program, dzięki któremu można odpalić save'a? :)

edit: Jeśli nie ma rozwiązania na mój problem, to proszę o usunięcie tematu.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 12.07.2012 o godz. 14:58

 Valdi91 Młody aktywista

Postów: 297
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.01.2012
Skąd: Wejherowo
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.07.2012 15:48    #2
[quote="wislak_91"]Podbijam. A może ktoś zna jakiś sposób na edycję danych w zapisanej rozgrywce? Jest jakiś program, dzięki któremu można odpalić save'a? :)[/quote]

Jest FMRTE, możesz edytować sporo rzeczy, jednak nie wiem, czy również premie za puchary. Jednakże jest on płatny - licencja kosztuje 1$ bądź 1€ (w gestii klienta), i wykupić można ją jedynie za pośrednictwem PayPal.

 Amikowiec Młody aktywista

Postów: 483
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.03.2010
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.07.2012 21:49    #3
[quote="Valdi91"][quote="wislak_91"]Podbijam. A może ktoś zna jakiś sposób na edycję danych w zapisanej rozgrywce? Jest jakiś program, dzięki któremu można odpalić save'a? :)[/quote]

Jest FMRTE, możesz edytować sporo rzeczy, jednak nie wiem, czy również premie za puchary. Jednakże jest on płatny - licencja kosztuje 1$ bądź 1€ (w gestii klienta), i wykupić można ją jedynie za pośrednictwem PayPal.[/quote]

Niestety teraz już trzeba 5 euro zapłacić i nie ma innego wyboru, a opcja zapłaty to równie dobrze jak PayPal'a kredytówkę, czy debetówkę przyjmią. Wiem, bo noszę się ze zamiarem kupna tylko PayPal zablokowany na amen mam, bo danych nie potwierdziłem w styczniu (wtedy nie miałem jeszcze konta w banku i imię na PP dałem ojca i jego skan dowodu, ale jak widać to nie wystarczyło im), a teraz obawiam się czy znowu czegoś mi nie zablokują przy karcie, jeśli zobaczą, że adres i nazwisko jest takie samo jak na zbanowanym koncie (plus nr telefonu i mail).

 synek21 Partyzant

Postów: 15
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.01.2013
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.03.2014 23:56    #4
Witam,

gram w fm 2014, rozegrałem już 2 sezony, chciałbym podnieść premie pieniężne za zajęcie miejsca na koniec sezonu w polskiej ekstraklasie. Posiadam FMRTE, mam dodatek II, III, IV grywalna liga polska lecz nie widzę tu możliwości takich zmian. Przed rozpoczęciem rozgrywki grzebałem w edytorze ale tam jedynie mogłem podnieść premie w pucharze polski. Czy jest na to sposób?
Z góry dziękuję za pomoc.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.