Na co zwrócić uwagę? Prośba o poradę.

 Morro Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.09.2016
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.09.2016, 18:36    Pytanie
Witam, na forum jestem nowy, chociaż w FM gram długo, ale miałem przeskok od wersji 2012 do wersji 2016 (wcześniej regularnie aż od CM4 we wszystko co leciało). Gram obecnie włoskim zespołem Novara, kończę 5 sezon, odpadłem w fazie pucharowej LE, gram w półfinale Pucharu Włoch, mam całkiem niezły skład... tyle tylko, że w lidze zajmuję miejsca 6-8 (w poprzednim sezonie 7, które mi dało awans do LE, teraz na razie 5, ale pewnie ciut spadnę). Szczerze mówiąc nie satysfakcjonuje mnie to o tyle, że wiem, iż jest to chyba górna półka moich możliwości... a chcę więcej. Wobec czego mam pytania:

1. Na co przed meczem zwrócić uwagę? Ja patrzę, z jaką taktyką rywal sobie radzi najgorzej, dobieram podobną albo taką samą z tych, którymi grają moi zawodnicy. Ponadto przeglądam statystyki graczy rywala, staram się grać możliwie mocniejszymi na najsłabszych. Trening powierzam asystentowi (choć przed meczem sam odpowiadam za przygotowania). Coś jeszcze jest ważnego, na co należy zwrócić uwagę w przygotowaniach przedmeczowych?

2. Chciałbym strzelać więcej bramek z rzutów rożnych. O ile z rzutów wolnych to wygląda przyzwoicie (chociaż też moglibyście mi poradzić, gdzie ustawiać zawodników), o tyle w przypadku rożnych mam problemy, mało strzelam, modyfikuję to, ale prawdę mówiąc nie czuję tego aspektu gry w ogóle.

3. Gram seriami, tzn. 5 zwycięstw z rzędu, potem 5 meczów bez zwycięstwa. W obecnym sezonie za to systemem zwycięstwo - porażka. Bardzo mało remisuję. Czy polecacie, w przypadku gdy widzę, że seria się rozpoczyna, zmianę taktyki na jakąś całkiem nową, czy niekoniecznie? Ja obracam się wokół tych taktyk (3), których używam, średnio to wychodzi.

Właściwie tyle, bardzo bym prosił szczególnie o pomoc przy rozwiązaniu stałych fragmentów gry. Z góry dziękuję bardzo! :)

Pozdrawiam.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.