MŚ 2014 w Brazylii.

 Falcon Przodownik pracy

Postów: 1071
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.09.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.06.2014 08:31    #31
[quote="sebastiano399"]Typowy mecz z FMa gdzie faworyt zostaje pojechany przez no namów :-) Oby mundial dalej był ciekawy, lecz już bez takich błędów sędziów ( na 100 przypadków akurat dzisiaj byliśmy świadkami nie od gwizdania faulu na bramkarzu)[/quote]

Póki co sędziowanie to jakiś dramat.
"Dziś tylko zwycięstwo i nic nie wchodzi w grę"

 Falcon Przodownik pracy

Postów: 1071
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.09.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.06.2014 09:56    #32
Nikt nie ogląda Mundialu?

Po I serii spotkań najlepsze wrażenie zostawili po sobie Holendrzy oraz Niemcy.
"Dziś tylko zwycięstwo i nic nie wchodzi w grę"

 mj1988 Partyzant

Postów: 34
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.09.2013
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.06.2014 10:26    #33
Mi najbardziej podobała się Kostaryka :) Zagrali bardzo inteligentnie.

 PrzemekManU1878 Partyzant

Postów: 62
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.06.2013
Skąd: Kaszuby
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.06.2014 10:30    #34
[quote="Falcon"]Nikt nie ogląda Mundialu?

Po I serii spotkań najlepsze wrażenie zostawili po sobie Holendrzy oraz Niemcy.[/quote]



W 100% się z Tobą zgadzam że Oranje i "Niemcy" zostawili dobre wrażenie po 1. kolejce spotkań.
Druga kolejka zapowiada się jeszcze lepiej. Będzie już wiadomo mniej więcej kto jedzie do domu, a kto będzie walczył dalej.
Faworyta na tych Mistrzostwach nie mam (jak nigdy), po prostu te mecze co oglądam to chce w nich zobaczyć po prostu dobrą piłkę.

Niestety tak jak kolega napisał wyżej, sędziowie jak na razie tylko na boisku przeszkadzają. Nie wnoszą nic dobrego do gry.

 Robsson93 Partyzant

Postów: 764
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.07.2012
Skąd: Siedlce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.06.2014 11:23    #35
Po 1. kolejce dobre wrażenie zrobiła Holandia i Niemcy. Bardzo podobała mi się gra Ghany i wczorajszy mecz Meksyku z Brazylią. To co robił Ochoa w bramce to aż dziw brał i ręce same składały się do oklasków. Szkoda że się Bośni nie udało. Faworyta ciężko jest wskazać szczerze mówiąc.

Sędziowie w pierwszych meczach to był jakiś żart. Teraz może jest nieco lepiej bo pozwalają na nieco więcej.

 Falcon Przodownik pracy

Postów: 1071
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.09.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.06.2014 11:45    #36
[quote="Robsson93" To co robił Ochoa w bramce to aż dziw brał i ręce same składały się do oklasków.[/quote]

Pamiętam jak ten gość wymiatał w fm 08. Teraz niby jest wolnym zawodnikiem, więc nie będzie miał problemów z nowym pracodawcą.

Dzisiaj fajny mecz Hiszpania- Chile

Czy Hiszpania podniesie się po laniu z Holandią?
"Dziś tylko zwycięstwo i nic nie wchodzi w grę"

 PrzemekManU1878 Partyzant

Postów: 62
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.06.2013
Skąd: Kaszuby
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.06.2014 12:17    #37
[quote="Falcon"][quote="Robsson93"
Dzisiaj fajny mecz Hiszpania- Chile

Czy Hiszpania podniesie się po laniu z Holandią?[/quote]


Ja myślę że tak. Podobno nie zagra kilku zawodników w pierwszej "11" z pierwszego meczu. Może zmiana taktyki? Przydałoby się.
Jeśli Hiszpania dzisiaj chociażby zremisowała to kibice by im tego nie darowali nawet mimo ostatnich sukcesów.

 Robsson93 Partyzant

Postów: 764
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.07.2012
Skąd: Siedlce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.06.2014 12:28    #38
Hiszpanie muszą wprowadzić zmiany, bo jak zagrają tak samo jak z Holandią, to mogą nawet przegrać ten mecz. Choć nie jestem zwolennikiem "tiki-taki" to jednak uważam, że powinni jednak wrócić do tego stylu, bo grali całkiem nieźle.

Ciekaw jestem transferów do jakich dojdzie po mundialu Mr. Green.

 Robsson93 Partyzant

Postów: 764
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.07.2012
Skąd: Siedlce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.06.2014 23:28    #39
No i stało się. Hiszpanie zwiedzili Brazylię i teraz spokojnie mogą się zacząć pakować i jechać do domu. Chile pokazało dobry futbol i zasłużyli na awansik Mr. Green

 buczek93 Młody aktywista

Postów: 923
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.06.2010
Skąd: Sosnowiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.06.2014 00:08    #40
I bardzo dobrze, że tylko zwiedzili. Przecież lista powołanych przez Sfinksa to była jakaś kpina. Jak się gra tylko gwiazdeczkami i nazwiskami (pominę milczeniem to, ilu wypalonych "miszczuf" z Barcelony się załapało), to tak się kończy. Plus sriki-sraka i mamy efekty po oglądaniu, jak po mieszkaniu kiszonych ogórów z mlekiem.
Liczę teraz na Chorwatów i Meksyk - kogoś z nich stać na powalczenie z Brazylią o wyjście z grupy. Nie obraźcie się, ale pana Eto'o niespecjalnie mam ochotę dalej oglądać :D

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.