MORALE DRUŻYNY U21 [FM2008]

 Raskolnikovv Partyzant

Postów: 82
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.10.2010
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.02.2011, 18:26    Pytanie
Witam. Mam pytanie , otóż wiele czytałem i wiadomo, że w FM08 w jako pierwszym managerze w końcu atmosfera w drużynie miała nieco większe znaczenie, a bardzo niskie morale jednego zawodnika wpływały na innych i atmosfere w szatni. Tudzież takie moje pytanie - czy morale zawodników przesuniętych do drużyny U21 ma znaczenie na atmosfere i morale zawodników w pierwszej drużynie? Wielkie dzięki za wierzytelną odpowiedź!

 Zymon Partyzant

Postów: 1124
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.04.2010
Skąd: Iława, Szałkowo
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.02.2011 18:57    #1
zalezy na jak dlugo.Jesli kluczowy gracz bedzie gral w u-21 dosyc dlugo moze zazadac gry w pierwszym skladzie.Ja do u-21 syłałem graczy ktorzy byli kontuzjowani zeby mogli sie odbudowac
był - będzie - jest zawsze IKS!

 Raskolnikovv Partyzant

Postów: 82
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.10.2010
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.02.2011 19:09    #2
nie... jeszcze raz. Chodzi czy niskie morale i pyskowanie zawodnika przesunietego do II druzyny ma wplyw na atmosfere i morale w szatnii I druzyny, czy nie ma wplywu

 endrus Młody aktywista

Postów: 224
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.05.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.02.2011 19:40    #3
Nie ma wpływu bo przeniosłeś go do szatni 2 zespołu. No chyba, że jakiś grajek z pierwszego zespołu będzie niezadowolony przez to jak potraktowałeś jego kolegę ale całość drużyny na tym nie ucierpi. A morale w kazdym menagierze miały duże znaczenie.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 25.02.2011 o godz. 19:42

Użytkownik uznał post za pomocny

"Piłka nożna to element innego wszechświata, równie poważnego i stresującego jak praca, z takimi samymi zmartwieniami, nadziejami i rozczarowaniami"

 Raskolnikovv Partyzant

Postów: 82
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.10.2010
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.02.2011 20:18    #4
czyli wplyw na morale innych zawodników pierwszej drużyny, mają tylko morale innych piłkarzy z pierwszej drużyny? Dobrze interpretuje?

 Raskolnikovv Partyzant

Postów: 82
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.10.2010
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.02.2011 20:18    #5
czyli wplyw na morale innych zawodników pierwszej drużyny, mają tylko morale innych piłkarzy z pierwszej drużyny? Dobrze interpretuje?

 endrus Młody aktywista

Postów: 224
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.05.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.02.2011 20:53    #6
Tak.

Użytkownik uznał post za pomocny

"Piłka nożna to element innego wszechświata, równie poważnego i stresującego jak praca, z takimi samymi zmartwieniami, nadziejami i rozczarowaniami"

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.