Moja kariera "Od zera do bohatera"

 machlak Partyzant

Postów: 192
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.10.2004
Skąd: Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.10.2016, 19:03    #1
Witam serdecznie wszystkich FM maniaków.

Zakładam ten wątek i będę w nim wrzucał na bieżąco informację na temat mojej kariery w najnowszym FM 2017.

Tak więc moja karierę zatytułowałem "Od zera do bohatera" i zacząłem grę jako bezrobotny, dodając wszystkie grywalne ligi Europejskie a samemu dałem sobie najniższe wszystkie parametry jeśli chodzi o Managera, a także brak jakiejkolwiek licencji, i doświadczenie ustawiłem jako Niedzielny piłkarz ;)

Po niedługim czasie kilku rozmowach o pracę znalazłem zatrudnienie w zespole Cardiff Metropolitan University walijskiej Premier League.

Wszystko to co związane z moją karierą możecie śledzić na moim kanale na Twitchu na którym każdą moją grę streamuję Live ;)

Adres kanału Twitch : https://www.twitch.tv/machlak

Tak więc do zobaczenia kochani na moim kanale i życzę miłej zabawy i czasu spędzonego na nim.

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.10.2016 19:04    #2
Do tego służą depesze albo manifesty.
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

Temat zamknięty.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.