Mój zespół gra w "kratkę"

 KubaRuchaLaski Partyzant

Postów: 42
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.07.2014
Skąd: Krzyszkowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.07.2014, 01:12    #1
Prowadzę Lech 2 sezon dobrzi zawodnicy jak na polskie warunki i gram w kratkę raz wygram,raz przegram itd ...

Nie wiem co mam zrobić dacie jakies rady ???

Trening ustalać inaczej czy co ?

fm13

 Wasil2 Partyzant

Postów: 21
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.07.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.08.2014 22:51    #2
Może porobiłeś dużo transferów i zawodnicy nie są zgrani? Jeśli tak, to trenuj zgranie.
Może często zmieniasz taktykę i zawodnicy nie są do niej przyzwyczajeni? Jeśli tak to wybierz max. 2 taktyki i ustaw treningi taktyczne.
Jeśli widzisz że Twoi zawodnicy popełniają dużo błędów w obronie i tracą dużo goli, to ustaw trening "Gra w obronie", jeśli strzelasz mało goli to ustaw trening "Grę w ataku". Wszystko da się wytrenować ;)

 Karpikos Partyzant

Postów: 114
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.03.2012
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.08.2014 23:52    #3
Jaka grasz taktyka?Czy przegrywasz na wyjazdach czy u Siebie?
Pokombinuj z taktyka.Dobierz role zawodnikom na ktorych graja najlepiej.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.