moi ulubieńcy

 sanki88 Partyzant

Postów: 125
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.01.2010, 16:19    Pytanie
Czy jest jakoś możliwe, aby dodać klub lub zawodnika do swoich ulubieńców? Prowadzę klub z 6 ligi angielskiej, mam już 2024 rok, oczywiście awans do Premiership, najpierw Liga Europejska, później już wygrana w LM, do tej pory zdobyłem 3 mistrzostwa kraju, kilka pucharów (czy też pucharów ligi- nie wiem nie zwracam na puchary takiej uwagi), klubowe MŚ, mam status legendy klubu, reputację światową. No i zastanawia mnie to, że po tylu latach, mimo innych ofert, które cały czas odrzucam, tego statusu w klubie, występowania jako ulubieniec u co drugiego piłkarza w zespole ja nie mam swojego klubu w ulubionych, ani też żadnego zawodnika w ulubieńcach. Da się na to coś poradzić?

 hidalgo Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 744
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.04.2008
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.01.2010 16:20    #1
Nie.
Uderz na forum, a trolle się odezwą.

 vivaldi9 Partyzant

Postów: 378
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.11.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.01.2010 16:32    #2
klub ulubiony wybiera się na początku gry!
ZAGŁĘBIE! PO ŻYCIA KRES!

 sanki88 Partyzant

Postów: 125
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.01.2010 17:49    #3
To, że się wybiera klub na początku gry to wiem. A swoją drogą mogliby coś z tym zrobić, bo przecież trenerzy mają swoich ulubieńców, nawet podczas gry dochodzą im nowi, co jest normalne. Tylko my nie możemy ;/

Był kiedykolwiek poruszany ten temat przez panów z SI, czy jakoś nikt wcześniej na to nie wpadł?

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 24.01.2010 o godz. 17:50

 niemamocnych Partyzant

Postów: 175
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.08.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.01.2010 21:27    #4
może edytor jakiś, takiej kosmetycznej zmiany nie uznałbym za oszustwo

 Gilbert Młody aktywista

Postów: 1730
Grupa: Ekspert
Dołączył: 08.12.2008
Skąd: Busko-Zdrój
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.01.2010 22:14    #5
Jeśli już to za pomocą FMRTE myślę, że dałoby radę coś takiego zrobić ale w drugą stronę, wchodząc na kartotekę piłkarza, o którego chodzi i jemu dodać Ciebie jako ulubioną osobę.

Ewentualnie można za pomocą FMRTE spróbować edytować na swojej własnej kartotece swoich ulubieńców, o ile da się to w ogóle zrobić.

Pzdr
…(…)…

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.