Młodziki

 legia Partyzant

Postów: 55
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.03.2007
Skąd: Gliwice/Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.05.2010, 12:13    Pytanie
Gram Lechią Gdańsk . Jestem w drugiej lidze . Mam zespuł U-21, trzymam tam samych młodych,utalentowanych piłkarzy. Lecz nie ma ligi U-21. Postanowiłem zorganizowac im mecze towarzyskie żeby sie ogrywali. Czy tobrze zrobiłem i czy jest jakies inne wyjscie ??

 jimiH1967 Młody aktywista

Postów: 131
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.04.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.05.2010 12:17    #1
Myślę, że tak. Też tak robię z rezerwami lub juniorami, że organizuje im sparingi, żeby byli w formie. Możesz też wprowadzać ich do pierwszego zespołu, jeśli masz jakiś naprawdę niezłych juniorów.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 30.05.2010 o godz. 12:30

Użytkownik uznał post za pomocny

 realista_9 Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 846
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.03.2009
Skąd: Piaseczno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.05.2010 12:35    #2
niektórych obiecujacych młodych w ktorych widzisz za kilka lat graczy pierwszego składu wypozyczaj do słabszych lig...
(L)

 Pomstiborius Młody aktywista

Postów: 720
Grupa: Ekspert
Dołączył: 29.03.2009
Skąd: Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.05.2010 12:37    #3
Jeśli dzięki sparingom grają przynajmniej raz w tygodniu, to nie jest źle. Jeśli masz jakichś bardzo perspektywicznych graczy, to przenieś ich do pierwszego zespołu i wpuszczaj na ostatnie 15 minut, żeby się ograli. Ewentualnie spróbuj wypożyczyć ich do słabszego klubu, gdzie będą regularnie grali.

Użytkownik uznał post za pomocny

Świat wspiera się na czterech filarach - na naukach mądrych, na sprawiedliwości wielkich, na modlitwach prawych i waleczności dzielnych.

 Godman Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 933
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.01.2010
Skąd: Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.05.2010 23:42    #4
Delikatnie się nie zgodzę z przedmówcami w kwestii wypożyczeń. Jeśli grasz w Premiership - to ok, ale w lidze polskiej "słabszy klub" to będą totalne łajzy (AKS Busko Zdrój.... yeeeah ;))). Gram teraz szótsty sezon Lechią (tyle, ze w FM 2010), i przez ten czas w zasadzie jedno wypożyczenie uważam za pożyteczne, reszta kończy się tym, że za rok masz takiego samego piłkarza, jakiego miałeś - tylko o rok starszego. Czasem też lekko wnerwionego.

Ja bym ich jak najszybciej oswajał z pierwszą drużyną. w drugiej lidze nie masz wymagających rywali, więc czy zagra Cetnarowicz, czy Hirsz - niewielka różnica.

ps. Wiem, że podani w przykładzie zawodnicy to kompletnie różny typ napastnika, chodziło mi tylko o wiek :)

ps2. jak grasz w drugiej lidze, i wypożyczysz kogoś do słabszego klubu, czyli prawdopodobnie do jeszcze niższej ligi, to będą grać tak samo mało, jak i w rezerwach - czyli nic :)

Użytkownik uznał post za pomocny

"Nie kłóć się z idiotą - sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"

 Pomstiborius Młody aktywista

Postów: 720
Grupa: Ekspert
Dołączył: 29.03.2009
Skąd: Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.05.2010 23:52    #5
[quote=Godman]Delikatnie się nie zgodzę z przedmówcami w kwestii wypożyczeń. Jeśli grasz w Premiership - to ok, ale w lidze polskiej "słabszy klub" to będą totalne łajzy (AKS Busko Zdrój.... yeeeah ;))).[/quote]

Fakt - mój błąd, nie pomyślałem. Rzuciłem rady z perspektywy angielskiego pierwszoligowca właśnie. W drugiej lidze polskiej faktycznie nawet młodzi powinni sobie poradzić w pierwszym składzie, a na wypożyczeniach by się marnowali (choćby z braku niższych lig).
Świat wspiera się na czterech filarach - na naukach mądrych, na sprawiedliwości wielkich, na modlitwach prawych i waleczności dzielnych.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution