Mistrzowtwo polski i co dalej ;/

 Hired Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.04.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.11.2008, 17:54    Pytanie
Witam!!Mam problem gram w fm 2009 zdobylem mistrzostwo polski i nie gram w lidze mistrzow i nie wiem o co kaman Oo Za mnie gra wisla ktora byla 8... moze mi ktos powie czemu tak jest ...

 Yodarj Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 1174
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.03.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.11.2008 19:42    #10
[quote]Skończcie wszyscy u wszystkich podejrzewać piractwo. OK? [/quote]

Trudno nie podejrzewać. Dużo osób pobiera FMa i w przypływie swojej głupoty, chwalą się przed premierą. To jest oficjalna polska strona o FM. Nie dziw się, że tak tutaj jest tępione piractwo ;)

 Rotan_9 Partyzant

Postów: 54
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.10.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.11.2008 19:45    #11
[quote]Trudno nie podejrzewać. Dużo osób pobiera FMa i w przypływie swojej głupoty, chwalą się przed premierą. To jest oficjalna polska strona o FM. Nie dziw się, że tak tutaj jest tępione piractwo ;)[/quote]

Zgadza się, to nic dziwnego, ale moim zdaniem takie ciągłe podejrzewanie i publiczne o tym mówienie przez innych użtkowników psuje trochę atmosferę na stronie.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 19.11.2008 o godz. 19:51

 Yodarj Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 1174
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.03.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.11.2008 20:05    #12
[quote]Zgadza się, to nic dziwnego, ale moim zdaniem takie ciągłe podejrzewanie i publiczne o tym mówienie przez innych użtkowników psuje trochę atmosferę na stronie.[/quote]

Psuje. Dla tych, którzy mają piraty. Bo wtedy boją się wypowiedzieć ;)

Ot taki Hired - nigdy więcej się już nie odezwał :P

 Rotan_9 Partyzant

Postów: 54
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.10.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.11.2008 20:08    #13
Masz trochę racji, przyznaję. Ale jednak częściwo także będę obstawał przy swoim ;) I mam nadzieję, że nie sugerujesz nic do mnie?

 Yodarj Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 1174
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.03.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.11.2008 20:11    #14
[quote]I mam nadzieję, że nie sugerujesz nic do mnie?[/quote]

A mam podstawy, żeby sugerować? :>

 Rotan_9 Partyzant

Postów: 54
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.10.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.11.2008 20:12    #15
[quote=Yodarj][quote]I mam nadzieję, że nie sugerujesz nic do mnie?[/quote]

A mam podstawy, żeby sugerować? :>[/quote]

Moim zdanie nie, ponieważ nie boję się wypowiadać w tym temacie ;)

 Yodarj Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 1174
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.03.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.11.2008 20:15    #16
[quote]Moim zdanie nie, ponieważ nie boję się wypowiadać w tym temacie ;) [/quote]

No to EOT. Temat do zamknięcia.

 Hired Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.04.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.11.2008 20:19    #17

[quote=Yodarj][quote]Zgadza się, to nic dziwnego, ale moim zdaniem takie ciągłe podejrzewanie i publiczne o tym mówienie przez innych użtkowników psuje trochę atmosferę na stronie.[/quote]

Psuje. Dla tych, którzy mają piraty. Bo wtedy boją się wypowiedzieć ;)

Ot taki Hired - nigdy więcej się już nie odezwał :P[/quote]


Cos miales na mysli synku ?? Nie bylo mnie w domu bo nie jestem napalonym gowniazem i nie obrazam innych na forum i wyzywam od piratow ktorym zapewne jestes piszac te glupoty narq

 Yodarj Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 1174
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.03.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.11.2008 20:22    #18
[quote]Cos miales na mysli synku ?? Nie bylo mnie w domu bo nie jestem napalonym gowniazem i nie obrazam innych na forum i wyzywam od piratow ktorym zapewne jestes piszac te glupoty narq[/quote]

Frustrat.

Proszę nie takim tonem. Dbajmy trochę o kulturę wypowiedzi. Mnie takie coś nie razi, ale to świadczy tylko i wyłącznie o Tobie. No i może się to dla Ciebie źle skończyć, nie dla mnie. A może byś odpowiedział na pytanie Kuaba?

 Rotan_9 Partyzant

Postów: 54
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.10.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.11.2008 20:32    #19
[quote2=Hired]
[quote=Yodarj][quote]Zgadza się, to nic dziwnego, ale moim zdaniem takie ciągłe podejrzewanie i publiczne o tym mówienie przez innych użtkowników psuje trochę atmosferę na stronie.[/quote]

Psuje. Dla tych, którzy mają piraty. Bo wtedy boją się wypowiedzieć ;)

Ot taki Hired - nigdy więcej się już nie odezwał :P[/quote]


Cos miales na mysli synku ?? Nie bylo mnie w domu bo nie jestem napalonym gowniazem i nie obrazam innych na forum i wyzywam od piratow ktorym zapewne jestes piszac te glupoty narq[/quote2]

Chciałbym tylko dodać, że moim zdaniem nikt- ani Yodarj, ani ja ani nikt inny biorący udział w tej dyskusji- nie wyzywał Cię od- jak to sam nazwałeś- piratów. W ogóle nikt Cię nie wyzywał. A tak właściwie, to swoją wypowiedzią ty obrażasz nas.

Temat zamknięty.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.