Miles Jacobson prezentuje FM2013 na konferencji prasowej !

 wiadroglowy Partyzant

Postów: 16
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.04.2011
Skąd: Jaworzno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.09.2012, 14:35    #1
Miles Jacobson prezentuje FM2013 na konferencji prasowej ! Sporo ciekawostek, udogodnień, zmian. Najbardziej cieszą mnie zmiany w silniku i AI, które rzekomo są największe od czasów FM09. Usprawnienia w trybie sieciowym też ciekawa rzecz, jeszcze nie miałem okazji grać przez net, a zawsze chciałem spróbować.

Filmik poniżej, miniblogi powinny się pojawiać co poniedziałek.

http://www.youtu(...)iCNdSGSg

Jestem podekscytowany !

 Tabalug Partyzant

Postów: 8
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.08.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.09.2012 14:47    #2
Nie do końca czaje o co chodzi z tym FMC ;/

 tts0 Partyzant

Postów: 568
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.10.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.09.2012 14:50    #3
FMC to taka rozgrywka pozbawiona głębi szczegółow - tylko najprostrze i najpotrzebniejsze opcje - tak by sezon można było skonczyć w jeden dzień. Dla tych którzy nie mają czasu na normalną rozgrywkę.
"Jeszcze kiedyś powiesimy ostatniego d***kratę na kiszkach ostatniego socjalisty! "

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.