mentoring w fm 19

 teekoki Partyzant

Postów: 343
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.03.2013
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.11.2018, 16:01    #1
Witam.
mam w liverpoolu 35 juniorów,żeby mogli korzystac z mentoringu musze ich przeniesc do 1 zespołu.Czy jest opcja do usrawienia zeby siedzieli w rezerwach tam grali a tez korzystali z mentoringu?Jest mozliwosc ustawienia grania 90 minut w rezerwach,jednak starsznie bola oczy kiedy przy wyborze mam na liscie prawie 60 zawodnikow ;/

 teekoki Partyzant

Postów: 343
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.03.2013
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
-1
06.11.2018 21:46    #2
Ktos sie orientuje w temacie?

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
1
06.11.2018 21:50    #3
Nie ma takiej możliwości. W grupie mentorskiej trenują seniorzy, więc trenujący z nimi junior musi trenować tak jak oni - w reżimie seniorskim. A do tego musi być członkiem pierwszego zespołu.

Mentoring nie służy temu, by cała pierwsza drużyna wychowywała wszystkich juniorów, bo w rzeczywistości to tak nigdy nie wygląda. To ma być forma inwestycji w najbardziej obiecujących zawodników.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 06.11.2018 o godz. 21:51

twitter.com/Ceyvol

 teekoki Partyzant

Postów: 343
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.03.2013
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.11.2018 17:07    #4
Dziekuje za odpowiedz,a mam jeszcze pytanie czy warto ustawiac mentora ktory ma sredni wplyw na grupe? czy musi byc tylko i wylacznie z wplywem znaczacym?
i od czego zalezy wzrost wplywu? np; mam pilkarza ktory jest bardzo wplywowym zawodnikiem w hierarchi ale ma sredni wplyw przy mentoringu.

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 09.11.2018 o godz. 17:11

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.11.2018 17:51    #5
ja mam maksymalnie średni wpływ w mentoringu, a w jednej grupie mam 3 z 3 zawodników dających średni wpływ. Też nie wiem co ma wpływ na ten wpływ

 teekoki Partyzant

Postów: 343
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.03.2013
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.11.2018 15:34    #6
ktoś coś dorzuci do tematu?:)

 teekoki Partyzant

Postów: 343
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.03.2013
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
-1
10.11.2018 15:57    #7
z moich uwag zauważyłem:
16 letni newgen z charakterem profesjonalnym ma wplyw na grupe sredni (wplyw na to ma charakter,perfekcjonista i profesjonalista maja wpływ sredni oraz znaczacy)
zawodnicy z charakterem perfekcjonista lub profesjonalista (bez wzgledu na wiek) maja wpływ sredni lub znaczacy,tylko PYTANIE od czego zalezy wzrost tego wplywu?przykład:
lallana oraz xavi maja charakter profesjonalista
lallana dlugi staz w liverpoolu,kluczowy pilkarz -wplyw sredni
xavi sciagniety awaryjnie(zagrał jednak tylko jeden mecz) po miesiacu bycia w klubie-wpływ znaczacy
malym kluczem moze byc tutaj charakter(znalazlem takie informacje na filmiku na youtube) jednak mam salaha ktory ma charakter beztroski i ma wplyw znaczacy...
podsumowujac nic nie trzyma sie kupy i nie ma zbytnio klucza wedlug ktorego mozna dobierac dobrego mentora.
Tez inna kwestia czy warto wrzucic wszystkich z danej pozycji np: bramkarza do jednej grupy,czy lepiej robic z danej pozycji np; grupy max 4-5 osob?
Sorry za chaotyczne pisane :D

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 10.11.2018 o godz. 15:58

 Raskal Partyzant

Postów: 46
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.08.2017
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.11.2018 17:09    #8
Dla mnie ten cały mentoring jest tylko po to żeby juniorom szła w górę determinacja. Ustawiam w jednej grupie np trzech seniorów z determinacją min. 16 i wrzucam tu wszystkich juniorów obrońców. To samo robię z pomocnikami i napastnikami. Wyjątkiem są bramkarze, bo na początku wrzuciłem i seniora i juniora do grupy z obrońcami i nic to nie dało. Dopiero utworzenie grupy w której jest bramkarz senior i bramkarz junior zadziałało i bramkarzowi juniorowi podnosi się determinacja od seniora mentora.

 teekoki Partyzant

Postów: 343
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.03.2013
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.11.2018 07:42    #9
Troche dziwne by było zeby stworzyli nowa funkcje tylko po to zeby determinacja urosla...

 machaj88 Młody aktywista

Postów: 647
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.08.2008
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.11.2018 08:51    #10
Cały czas tak było. Piłkarze z wyższą determinacją są lepiej zmotywowani do gry i do treningów, przez co większy z nich pożytek i większa szansa na to, że rozwiną się na przyzwoitych grajków. W poprzednich wersjach junior pod opieką odpowiednio dobranego mentora mógł także nauczyć się od niego nowych zagrań (wyjścia na wolne pole, dyktowanie tempa gry etc.)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.