Menedżer

 B0DZI094 Partyzant

Postów: 11
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.05.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.05.2013, 18:51    Pytanie
Witam.

Swoim klubem, ktorego prowadze juz 8 rok, zdolalem 3x z rzedu wygrac LM (zyciowy sukces) klub jest znany kontynentalnie. Przy wyborze tworzenia managera dalem amator, po czym gralem. Po 8 latach moja popularnosc tez jest kontynentalna, mam 181 CA umiejetnosci a chcac dostac posade na managera rep. polski dostalem odrzucenie a wzięto trenera majacego 99 CA i prowadzil on klub w ekstraklasie. Zirytowany tym, dodalem nowego menedzera i dalem go do rep, po czym emeryturka. Ponownie startowalem na posade i ponownie odrzu a gosc z 99 CA znow mi ja wzial. Ponownie proces dodawania menedzera i emeryturka, tym razem zatrudnilem trenera 99CA do siebie i chcialem zobaczyc co sie stanie. Moim oczom ukazal sie odrzut propozycji a po tygodniu gry propozycje dostal kolejny meneger z ekstraklasy, tym razem Mariusz Kuras z (o zgrozo) 104 CA bedacym niegdys wolnym menegerem (ostatnio Pogoni i Zawiszy Bydgosz...)

Moze ktos to racionalnie wytlumaczyc ?

 machaj88 Młody aktywista

Postów: 647
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.08.2008
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.05.2013 20:07    #1
[quote="B0DZI094"]

Moze ktos to racionalnie wytlumaczyc ?[/quote]
To tylko gra - wystarczajaco racjonalnie? ;)

 Zymon Partyzant

Postów: 1124
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.04.2010
Skąd: Iława, Szałkowo
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.05.2013 20:17    #2
Miałem podobnie. Grając Borussią Dortmund w FM2008. Po 2 latach 1-mistrzostwie i 2 puchar Niemiec zamiast mnie wzięli uwaga Marka Motykę !!! Kiedyś zrobiłem nawet test . Po 3 latach gry w Wiśle Kraków z sukcesami na podwórki i tam jakiś awans do LM był zobaczyłem że jest wakat na Naszą Reprezentacje. Wysłałem podanie bo przecież nie było innego lepszego kandydata (zapisałem stan gry) . Po paru dniach mnie odrzucili i wzieli Skorzę . Następnie wczytałem sejv i zaraz po złożeniu podania do Reprezentacji zwolniłem się z Wisły K. W tedy dopiero dostałem oferte pracy z Reprezentacją Polski.
był - będzie - jest zawsze IKS!

 B0DZI094 Partyzant

Postów: 11
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.05.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.05.2013 11:08    #3
[quote="machaj88"][quote="B0DZI094"]

Moze ktos to racionalnie wytlumaczyc ?[/quote]
To tylko gra - wystarczajaco racjonalnie? ;)[/quote]

Fakt, ale ona mnie juz denerwuje ; )

Co do zwolnienia z klubu. Nie chce tego robić a nie wiem czy dostalbym ponownie posade, bo ta gra zdaje sie byc nieprzywidywalna.

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.05.2013 12:53    #4
Raz w życiu mozesz sprobować z save&load, zwolnisz sie i sprawdzisz, pozwalam :D

 B0DZI094 Partyzant

Postów: 11
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.05.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.05.2013 15:24    #5
Tu chodzilo bardziej o strate czasu.

Zrobilem to. Wyrzucilem menedzera rep. Polski, po czym wynioslem sie z mojego klubu i momentalnie "Polska Wzywa" wtf.. a chcac wrocic do klubu odrzucaja mi podanie bo juz niby nie dawno sie wynioslem a co za tym poszlo to 9 szkoleniowcow (czolowych) odeszlo razem ze mna..

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.