Martin Odeegard NMZ

 Sexus Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.06.2010
Skąd: Głogów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.02.2015, 17:23    Pytanie
Witam serdecznie :) Mam wielki wręcz gigantyczny problem. Zacząłem grę Barceloną , jak wiemy Barcelona została objęta Embargiem do 2016 roku. Lecz zanim w grze zostało ono aktywowane zdążyłem kupić Martina, niestety od tej pory(minął już ponad rok w grze) przy jego nazwisku ciągle jest NMZ , co sądzicie na ten temat?

Sam uważam, że może tak być do utrzymanego embarga. Za miesiąc mi się kończy ono więc może może coś z tego wyjdzie.

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 09.02.2015, 17:37

 Marcin222 Partyzant

Postów: 8
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.03.2014
Skąd: Opole
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.02.2015 17:42    #1
Zapewne przepisy w lidze zabraniają ci zgłoszenia tak młodego piłkarza do rozgrywek. Sprawdź to

 Sexus Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.06.2010
Skąd: Głogów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.02.2015 17:48    #2
On nie może grać nawet w juniorach, w drużynie b , o seniorach nie wspominam nawet... Myślałem, że jakiś kontrakt był podpisany ale okazało się , że nawet po podpisaniu nowego kontraktu nic to nie zmieniło.

 Sexus Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.06.2010
Skąd: Głogów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.02.2015 19:39    #3
Wyjaśniło się, embargo zdjęte - Martin może grać :)

 wietnam Partyzant

Postów: 75
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.07.2011
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.02.2015 20:02    #4
Bo tak w praktyce wygląda to całe "embargo". Nikt nie może zabronić Barcelonie zakupić piłkarza, nie może go tylko zarejestrować w rozgrywkach.

 matifcb Partyzant

Postów: 191
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.11.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.02.2015 14:58    #5
Pewnie kupiłeś go pod koniec okienka. Ja zakupiłem dwóch albo trzech graczy i zarejestrowałem ich z tydzień przed zakończeniem okienka i nie było problemu żeby grali ;)
„Gra w piłkę nożną jest bardzo prosta, ale prosta gra w piłkę nożną jest najtrudniejszą rzeczą w futbolu”

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.