Maraton - nawałnica spotkań

 Szobinho Młody aktywista

Postów: 463
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.04.2008
Skąd: Poznań! :D KKS!
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.06.2011, 19:25    Pytanie
Witam, czy rzeczą normalną jest tak napięty terminarz?
Nie wiem czy mi coś nie padło na moim ulubionym save .

PS. w przeciągu 24 h rozegrać mecz we wrłocławiu, potem odpocząć, dojechać do gdyni i grać z arką?:)

Liga angielska się chowa...

http://www.fotos(...)062.html
'Por Que?No Entiendo Por Que'

 Kleyo Ekspert

Postów: 1842
Grupa: Moderator
Dołączył: 18.04.2007
Skąd: Brenna
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.06.2011 19:38    #1
Masz zmienianą bazę, widocznie nie do końca poprawnie i w wyniku tego tak to wygląda.
"Błędów nie popełnie tylko ten, kto nic nie robi" - Theodo­re Roose­velt

 Falcon Przodownik pracy

Postów: 1071
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.09.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.06.2011 20:01    #2
Mi się wydaje że tak jak Kleyo piszę. A ten Jenas który jest kontuzjowany to jest ten sam co w Tottenhamie gra,czy jakiś newgen?
"Dziś tylko zwycięstwo i nic nie wchodzi w grę"

 Bolson Minister ds. Nagłych

Postów: 4270
Grupa: Moderator
Dołączył: 14.01.2010
Skąd: Lubin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.06.2011 20:16    #3
A mi się wydaje, że liga Ci się poprzekładała ze względu na puchary. Ja tak miałem w Toulouse w 10' i grałem 9 meczów w 15 dni. W następnym sezonie wszystko było w porządku.
Frankly, I don't give a damn.
OH YEAH https://www.youtu(...)RVTTntoI
CREAM OF THE CROP https://www.youtu(...)Bjl3MWWs

 radzik27 Młody aktywista

Postów: 73
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.04.2009
Skąd: Lublin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.06.2011 20:16    #4
Też tak mi się zdarzyło kiedyś, gdy polskim klubem w FM 2008 doszedłem do finału LM i w krajowych pucharach grałem do końca. Tylko, że u mnie było 3 mecze w 3 dni w Ekstraklasie:) Kilka dni potem 3 mecze w 5 dni:) Gra najwyraźniej nie jest przygotowana, że polski klub może coś takiego osiągnąć i głupieje z terminarzem. Przynajmniej juniorów można sobie poogrywać:)

 Szobinho Młody aktywista

Postów: 463
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.04.2008
Skąd: Poznań! :D KKS!
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.06.2011 21:27    #5
skoro wam też się tak działo, a nawet i gorzej, to jestem spokojniejszy, że gra niekoniecznie się posypie ;) Dzięki;)

Tak, to Jermaine Jenas z Tottenhamu. Wziąłem go na wolny transfer w lutym, bo miałem dużo kontuzji;) Tak samo wziąłem Saviole na pół roku;)
'Por Que?No Entiendo Por Que'

 endrus Młody aktywista

Postów: 224
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.05.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.06.2011 23:38    #6
Ja za czasów 7 miałem taką szopkę, że jak dochodziłem daleko w europejskich pucharach Cracovią to wiadomo terminarz się ostro napinał ale najlepsze było z Pucharem Ekstraklasy. Półfinału zawsze były rozgrywane po sezonie ale u mnie w tym czasie całe zastępy, przeważnie młodych grajków, wyjeżdżało na kadrę i mecze były przekładane, dochodziło do tego, że brakło czasu i np mecze finałowe były grane w okresie przygotowawczym następnego sezonu i w tym sezonie nie było w ogóle PE.
"Piłka nożna to element innego wszechświata, równie poważnego i stresującego jak praca, z takimi samymi zmartwieniami, nadziejami i rozczarowaniami"

 Kleyo Ekspert

Postów: 1842
Grupa: Moderator
Dołączył: 18.04.2007
Skąd: Brenna
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.06.2011 09:03    #7
Teraz zauważyłem dopiero, że to FM 2008. Więc problem polega na tym, że wtedy był jeszcze Puchar Ekstraklasy i przez to liczba spotkań wiosną jest za duża i dzieją się takie kwiatki. Widocznie nikt w PZPN nie przewidział awansu polskiego zespołu tak daleko :D
"Błędów nie popełnie tylko ten, kto nic nie robi" - Theodo­re Roose­velt

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.