Strona

Manifesty: awanse, spadki, propozycje, reklamacje

 M8_PL Sumienie Narodu

Postów: 1258
Grupa: Ekspert
Dołączył: 13.05.2006
Skąd: Mielec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.12.2009, 09:32    #1
Drodzy eFeManiacy, jak już pewnie zauważyliście, moi redakcyjni koledzy odpalili nowe Manifesty. Pozwoliłem sobie więc otworzyć ten temat dla wszystkich, którzy mają jakieś uwagi lub propozycje. Bardzo proszę o LINKI do tekstów, o których piszecie. To nam znacznie ułatwia przeglądanie i podejmowanie decyzji.

Wszelkie decyzje dotyczące awansów i spadków podejmowane są kolegialnie. Nie ma i nie będzie (przynajmniej na razie) żadnych szczegółowych kryteriów, którymi będziemy się kierować przy podejmowaniu decyzji, bo nie ma takiej potrzeby. Możemy kogoś awansować zarówno po jednym, jak i po dziesięciu tekstach - nie ma tu zasady. To samo tyczy się stylu - opki fabularne wcale nie będą miały pierwszeństwa przez tymi bez fabuły, bądź felietonami.

Decyzje redakcji nie są oczywiście ostateczne i nieodwołalne. Jeśli ktoś po awansie osiądzie na laurach i zacznie się tendencja spadkowa - może spaść. Jeśli ktoś spadł, ale wziął się do pracy, to polecam usunięcie wpisów, za które spadł, i rozpoczęcie porządnego pisania. A ponieważ blogi takie znajdują się w otchłani, można podrzucić donos do mnie lub kolegów z redakcji.

Jak już pewnie zauważyliście, co jakiś czas robię tu czystkę, więc nie przywiązujcie się do swoich wypowiedzi, które tu zostawiacie. Jeśli chcecie kogoś nominować - zapraszam. Natomiast komentowanie poszczególnych wpisów zalecam pod konkretnym tekstem.

//Edytowano 6 razy, ostatni raz 09.02.2010, 10:46

"Każdy musi w coś wierzyć. Ja wierzę, że strzelę sobie kolejne piwko."

 bosser1 Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.01.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.02.2010 19:04    #2
Nie chcę nikogo ponaglać, ale kiedy tak na oko mogę spodziewać się decyzji w sprawie nominacji mojego bloga? Nie będę ukrywał, że bardzo mi na tym zależy.

 M8_PL Sumienie Narodu

Postów: 1258
Grupa: Ekspert
Dołączył: 13.05.2006
Skąd: Mielec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.02.2010 10:33    #3
Aktualne propozycje do awansu:
http://www.cmrev(...)er1.html
http://www.cmrev(...)man.html
Jak tylko na ich temat wypowie się odpowiednia grupa redaktorów, to oczywiście damy znać. Proszę czytać pierwszy post tematu!!!!

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 09.02.2010 o godz. 10:46

"Każdy musi w coś wierzyć. Ja wierzę, że strzelę sobie kolejne piwko."

 Szemek Ekspert

Postów: 2024
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.10.2007
Skąd: Boguszów- Gorce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.02.2010 20:59    #4
Nikt jeszcze nie przedstawił do awansu wpisów Demrenfarisa? Wielu błędów nie popełnia, pisze nawet znośnie i ciekawie ;)

Edit.
@lukasz19121984 - mój błąd, powinienem napisać wprost, jasno i wyraźnie - że nie widzę błędów w tekstach Demrenfarisa, a jego blog uważam za bardzo interesujący. Jedynym jego minusem jest to, że pisze rzadko, ale liczy się jakość, a nie ilość. A Ty Łukaszu nie powinieneś oceniać propozycji po lekturze mojego posta, tylko proponowanego bloga i później się wypowiadać.

Co do rzucania na kolana, to pokaż mi blog na CMRev, który jest powalający i rzuca Cię na kolana?

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 12.02.2010 o godz. 16:43

"To tylko Internet k*rwa."

 Palimpsest Młody aktywista

Postów: 1212
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.05.2008
Skąd: Stołeczne Królewskie Miasto Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.02.2010 11:18    #5
Stanowczy sprzeciw w tej sprawie. Pisanie z nielicznymi błedami to według Ciebie wystarczający powód do awansu?! Co do tego czy pisze ciekawie, to ja wciąż mam w pamięci ten tekst: http://demer(...)BWP.html , chociaż ostatni wpis też nie rzuca na kolana.

EDIT: Moja propozycja do zakładowego:http://www.cmrev.com/manifesty/notka/46405,Zegnaj-sceno-FM,5298.html

To chyba oczywista propozycja degradacji dla każdego kto wejdzie na ten blog.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 13.02.2010 o godz. 09:26

@

 del3 Młody aktywista

Postów: 269
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.01.2008
Skąd: Mechnice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.02.2010 11:35    #6
Ale jego poprzednie teksty było bardzo dobre.
Go, Go, Go The Gunners !

 najdi013 Partyzant

Postów: 299
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.06.2008
Skąd: Chodzież
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.05.2010 17:52    #7
A może tak awans bloga Cammilly?

Według mnie pisze ciekawie, bez większych błędów. Jego teksty w moim odczuciu są bardzo dobre.

Co o tym myślicie? ;)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 01.05.2010 o godz. 17:52

 Arek96 Żywa legenda ruchu rewolucyjnego

Postów: 4248
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.01.2008
Skąd: Płock
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.05.2010 17:55    #8
Dla mnie troszeczkę za słabo* na Międzynarodówkę ;)

Edit:

* - Za słabo czytaj za krótko. Źle się wyraziłem. :]

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 06.05.2010 o godz. 16:10

 Bolson Minister ds. Nagłych

Postów: 4270
Grupa: Moderator
Dołączył: 14.01.2010
Skąd: Lubin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.05.2010 17:59    #9
Ja jestem za, wszystko udokumentowane screenami, niezła opowieść, poprawność językowa zachowana, no i własna liga, jakaś odmienność jest.
Frankly, I don't give a damn.
OH YEAH https://www.youtu(...)RVTTntoI
CREAM OF THE CROP https://www.youtu(...)Bjl3MWWs

 Gilbert Młody aktywista

Postów: 1730
Grupa: Ekspert
Dołączył: 08.12.2008
Skąd: Busko-Zdrój
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.05.2010 20:13    #10
Obiektywnie jestem za - zgadzam się z Bolsonem, oprócz jednak ostatniej kwestii, czyli własnej ligi. Subiektywnie bowiem - nie podoba mi się liga i kraj, których de facto nie ma :). Ale to tylko moje zdanie :).
…(…)…

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.