Malejący stan konta

 Jonas Partyzant

Postów: 22
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.02.2011
Skąd: Gniezno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.01.2015, 17:57    Pytanie
Witam mam pewien problem grając Heffenheim sprzedałem kilku zawodników lecz nadal z każdym mieściącem stan konta sie pogarsza drastycznie... Nie wiem dlaczego płace nie przekraczają budżetu płac... Po kilku miesiącach klub już był na minusie. Grając nieraz innymi klubami także tak mam.

 gucioprawda Młody aktywista

Postów: 1037
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2008
Skąd: Częstochowa/Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.01.2015 00:49    #1
Kredyt? Zakupy piłkarzy na raty? Premie (za mecz, bramki) które nie wliczają się do budżetu?

 tupti99 Partyzant

Postów: 12
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.12.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.01.2015 12:44    #2
Nie martw się! Też tak miałem, kiedy grałem Borussia Moenchengladbach z 40mln spadał aż był na -5mln i stanął, potem balansował między 0 a -5, ale potem stan konta gwałtownie się podniósł, chyba dzięki pieniądzom za mistrzostwo Bundesligi i inne.

 Bateboo Partyzant

Postów: 63
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.04.2013
Skąd: Świebodzin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.01.2015 14:40    #3
Tak jak przedmówcy, najzwyczajniej koszty bardzo mocno przewyższają przychody. Sprawdź swoje finanse, kto i co generuje podwyższone przychody, wymyśl jaką strategię zmiany tego stanu, np. sprzedaż/zwolnienie zawodników, którzy mało dają zespołowi a pobierają wysokie pensje.

 SuperZiemniak Naczelnik Służb Wywiadowczych

Postów: 1663
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.03.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.01.2015 22:54    #4
budżet płacowy często jest dużo bardziej napompowany niż przychody ( jak choćby QPR w "realu" w zeszłym sezonie, za co dostał karę lub mu grozi kara 70 mln chyba), dodatkowo nie wliczają się płacę sztabu, a może poza tym spłata kredytu lub kasa za wynajem stadiony?

 Jonas Partyzant

Postów: 22
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.02.2011
Skąd: Gniezno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.01.2015 09:47    #5
Hmm zobaczymy na koniec sezonu jaka będzie sytuacja.
Ps. to nie sprawa spłacania kredytu bo Hoffe nie jest zadłużone.

 arcanum Partyzant

Postów: 11
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.04.2010
Skąd: Opolskie
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.01.2015 02:09    #6
Ciężko jest osiągnąć sytuację, w której w każdym miesiącu będzie się na plusie. Finanse trzeba raczej rozpatrywać w skali całego sezonu, bo duża część przychodów trafia na konto mniej więcej w tym samym czasie (pieniądze za transmisje, premie za ligę, sponsorzy, karnety, również sprzedani piłkarze). Z przychodów, które wpływają na konto regularnie, wymienić można chyba tylko bilety, pamiątki i ewentualnie premie za europejskie puchary. Najlepiej zrobić sobie szacunkową prognozę przychodów i wydatków na cały sezon (większość rzeczy można znaleźć w finansach- są tam np dane o poszczególnych przychodach i wydatkach w całym poprzednim sezonie). Jeśli prognoza wyjdzie na plusie to nie ma się co martwić i sprzedawać na siłę piłkarzy, żeby tylko w każdym miesiącu być na plusie.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 18.01.2015 o godz. 02:10

 gucioprawda Młody aktywista

Postów: 1037
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2008
Skąd: Częstochowa/Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.01.2015 11:12    #7
Ej, ja tam jestem co miesiąc na niewielkim plusie.

 Gallacher Partyzant

Postów: 464
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.01.2015 11:05    #8
Ja prowadząc Manchester United co sezon mam bilans ujemny i się długo zastanawiałem co jest powodem i jest nim zbyt wysoka płaca bo w tydzień idzie około 3 mln na pensje czyli łącznie w całym sezonie uwaga - 114 mln ojro ale po sezonie kasa wraca z praw TV, Champions League + jacyś gracze sprzedani.Dzięki tak wysokiej płacy jestem od 14 sezonów pod rząd mistrzem Anglii.
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

 gucioprawda Młody aktywista

Postów: 1037
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2008
Skąd: Częstochowa/Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.01.2015 16:52    #9
3mln/tydzień =/= 114 mln/rok, tak gwoli ścisłości. Chyba, że rok ma 38 tygodni.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.