Logo (herb) klubu

 pelsona Partyzant

Postów: 22
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.08.2009
Skąd: Inowrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.05.2010, 19:13    Pytanie
Witam

Mam taką sprawę .Edytowałem klub w lidze Hiszpańskiej i chciałbym zmienić Logo(herb) klubu .Jak mogę zmienić ?

Mógłby ktoś krok po korku napisać jak zrobić ?

Edytowałem klub "CD Tenerife" .
(mam patch "CM Revolution Polish Second League 2.0";)
Przepraszam bardzo jeśli piszę nie w tym dziale

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 18.05.2010, 19:16

 lew77 Partyzant

Postów: 389
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.07.2009
Skąd: Głowno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.05.2010 20:02    #1
Widzew ole ,ole .xD

 Pomstiborius Młody aktywista

Postów: 720
Grupa: Ekspert
Dołączył: 29.03.2009
Skąd: Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.05.2010 20:02    #2
Lew77 mnie ubiegł. :/

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 18.05.2010 o godz. 20:04

Świat wspiera się na czterech filarach - na naukach mądrych, na sprawiedliwości wielkich, na modlitwach prawych i waleczności dzielnych.

 parachutes Młody aktywista

Postów: 986
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.07.2005
Skąd: Lublin, Poznań, Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.05.2010 21:01    #3
[quote=pelsona]Witam

Mam taką sprawę .Edytowałem klub w lidze Hiszpańskiej i chciałbym zmienić Logo(herb) klubu .Jak mogę zmienić ?

Mógłby ktoś krok po korku napisać jak zrobić ?

Edytowałem klub "CD Tenerife" .
(mam patch "CM Revolution Polish Second League 2.0";)
Przepraszam bardzo jeśli piszę nie w tym dziale[/quote]
Najpierw włącz w ustawieniach gry wyświetlanie ID i sprawdź jakie ID ma Twój klub.

Jak chciałbyś zmienić to logo? Na inne? Czy logo Tenerife masz prawdziwe czy tylko domyślne (emblemat dwukolorowy) i chcesz mieć prawdziwe?
Masz już gotowy plik .png (lub inny) z tym nowym logiem?

Bo jak już znajdziesz to ID, masz gotowy plik z nowym logiem, możemy po kolei opisać co trzeba zrobić. Ale jeśli chcesz mieć prawdziwe logo tego klubu, bo masz dwukolorowy emblemat, to szybciej będzie jak Ci ktoś podrzuci gotowy plik.
-Why is 6 afraid of 7? - Because 7 8 9.

 pelsona Partyzant

Postów: 22
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.08.2009
Skąd: Inowrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.05.2010 07:09    #4
ID mam (1680) .Tenerife ma prawdziwe logo .Mam zrobione logo (mam w formacie .png )(w 3 rozmiarach 120x120 , 70x70 , 20x20)

 parachutes Młody aktywista

Postów: 986
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.07.2005
Skąd: Lublin, Poznań, Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.05.2010 14:08    #5
Super, to teraz włazisz tu i czytasz to co jest od miejsca "Plik konfiguracyjny" :) FM 2009 i FM 2010 mają takie same ustawienia, więc ten poradnik będzie działał.

Ja zawsze robię to po swojemu, włażę w jakiś plik config.xml z logopacku, podmieniam ID z tego pliku na to, które chcę zmienić, kasuję resztę z tego pliku i zapisuję w innym miejscu ten plik. Potem tworzę folder, wwalam w niego pliki z grafiką, plik konfiguracyjny i to trafia do pictures/graphics w Moich dokumentach/Sports Interactive/Football Manager/...

Jakbyś czegoś nie rozumiał, to mogę bardziej łopatologicznie wyjaśnić ;)
-Why is 6 afraid of 7? - Because 7 8 9.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.