Linijka w pliku config w backgroundach

 McMoney Młody aktywista

Postów: 801
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.07.2007
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.11.2015, 04:09    Pytanie
Witam
Moim pytaniem jest, jak powinna wyglądać linijka w pliku config aby działała ona w grze jako background w KAŻDYM miejscu w danym klubie? Mam wgrane jako tła stadiony klubów. W RC Strasbourg takowego nie było, był za to domyślny. Poszperałem w necie, wynalazłem fajne zdjęcie ich stadionu, wklepałem w config, odpalam grę, patrze i cyk, działa! Z tym, że tylko i wyłącznie na tle składu i zawodników. Jak wejdę w profil klubu, w jego historię i wszystko, tło zmienia się na to domyślne. Mimo, że cały czas jestem na ekranie jednego klubu! Dodam iż na tych z backgroundowego packa, cała reszta działa pięknie, jest widoczna w KAŻDYM miejscu klubowego zakątka. Tak więc cóż powinienem wpisać zapewne w config, aby i zaaplikowane przeze mnie zdjęcie, działało na podobnych zasadach jak wyżej wspomniane?
Glory, Glory MAN UNITED !!

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.