liga polska i zglaszanie zawodnikow

 davib Partyzant

Postów: 10
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.11.2008
Skąd: ostrow wlkp
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.12.2008, 23:15    Pytanie
witam to moj pierwszy temat na tej stronie, wiec tak, o co chodzi:
1)dlaczego grajac w lidze polskiej mam komunikat ze zawodnicy ponizej 21 roku zycia sa uprawnieni do gry bez bez zglaszania ich do sezonu, ale gdy ich niezglosze okazuje sie ze grac jednak nie moga, ?
2)odnosnie taktyki, czy da sie rac caly czas jedna taktyka, czy tesh moja jest taka slaba, ze musze co kilka meczy ja zmieniac?

 longer91 Młody aktywista

Postów: 119
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.03.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.12.2008 19:30    #10
mi wystarza ze zmieniam tylko te opcje ( nastawienie, szybkosc, swoboda, podania itp. ). co do treningu to gram na standardowym czyli takim jaki jest na poczatku

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.12.2008 19:32    #11
davib, ten błąd wynikł prawdopodobnie z tego, że zacząłeś grać na łatce 9.1.0, a teraz zainstalowałeś patcha 9.2.0. Podobno różne tego typu dziwności można wtedy spotkać.
twitter.com/Ceyvol

 davib Partyzant

Postów: 10
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.11.2008
Skąd: ostrow wlkp
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.12.2008 19:43    #12
no wlasnie nie, zaczolem garac od nowa jush na ladce 9.2

 Wilimowski Partyzant

Postów: 98
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.12.2008
Skąd: Dublin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.12.2008 16:01    #13
dokladnie,tak samo uwazam ze jest to blad,gram od nowa na patchu 0.2 i zostawilem sobie zawodnika bez numeru w skladzie,19 lat,Rybus z Legii,i co??i d.p.a...grac nie moze...nie moge mu juz przypisac zadnego rezerwowego numeru tak jak to mialo miejsce do 31 sierpnia,do momentu zglaszania zawodnikow,mysle ze jest to najzwyczjniejszy BUG,co ciekawe,wydaje sie mi,ale tu juz nie jestem jeszcze pewny w 100procentach bo jeszcze mecz dopiero przedemna,ale mysle ze taki zawodnik moze grac ale tylko w Pucharze UEFA gdzie ja gram-dlaczego??ano dlatego ze w Pucharze UEFA tez jest ta notka o tych mlodszych zawodnikach,tylko z ta roznica ze tam zawodnik moze grac bez numeru na koszulce...no coz...chyba tylko nadzieja w kolejnym patchu,nic juz na to nie poradzisz,ani ty ani ja...a szkoda

 gosc1 Partyzant

Postów: 101
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.05.2006
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.12.2008 11:13    #14
Panowie, skonczmy opowiadac bajki o superkomputerze, ktory rozgryza nasza taktyke :-). Gdyby to rzeczywiscie tak dzialalo, to odczuwalibysmy to wkonkretny sposob, a nie na zasadzie totalnej "blokady". Tak, blokady, poniewaz ja uwazam, ze tutaj, jak i w wielu innych miejscach, SI idzie na latwizne i po prostu implementuje blokade, ktora uaktywnia sie, gdy zbyt dlugo wg nich nic nie zmieniamy. Jest to pewnie zroznicowane pod wzgledem poziomu zawodnikow, rotacji w skladzie, kondycji druzyny, lecz oczywistym dla mnie jest, ze taki algorytm istnieje. I nie jest to zadna nowosc, SI wykorzystuje go w kazdej edycji gry. Jest to irytujace, bo nie mozna opierac sie na realnych zalozeniach, trzeba caly czas pamietac, ze to gra i predzej czy pozniej nas przyblokuje. Jedyne sposoby wydluzania dobrej passy to wg mnie silny sklad, kondycja zawodnikow na poziomie 98-100% w kazdym meczu, rotacja. Oczywiscie zmiany w taktyce rowniez...ale osobiscie zielonego pojecia nie mam jakie zmiany i jak czesto realnie moglyby tu pomoc. Reasumujac nie da sie tego zupelnie zwalczyc, lecz mozna odroczyc "zalamanie".

 kurupt Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 1111
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.08.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.12.2008 11:21    #15
1.Jeżeli zgłosiłeś już wcześniej 25 zawodników, to nikt więcej nie może grać. Nawet jeżeli ma poniżej 21 lat. Dajmy na to, że masz 3 takich graczy. Wtedy zgłaszasz 22 "normalnych", a tamtych nie musisz.
Opinia publiczna to dziwka.
------
http://kurupt.cmrev.com/kariery.html

 Wilimowski Partyzant

Postów: 98
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.12.2008
Skąd: Dublin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.02.2009 12:37    #16
[quote=kurupt]1.Jeżeli zgłosiłeś już wcześniej 25 zawodników, to nikt więcej nie może grać. Nawet jeżeli ma poniżej 21 lat. Dajmy na to, że masz 3 takich graczy. Wtedy zgłaszasz 22 "normalnych", a tamtych nie musisz.[/quote]

to znaczy że co?? jeśli np zgłosze powiedzmy 22 zawodnikow to pozniej moge te 3 wolone miejsca wykorzystywac dowolnie dla mlodych zawodnikow podczas calego sezonu?? dobrze to zrozumialem?

 kurupt Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 1111
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.08.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.02.2009 12:46    #17
Tak mi się wydaje.
Opinia publiczna to dziwka.
------
http://kurupt.cmrev.com/kariery.html

 urbi1000 Partyzant

Postów: 25
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.02.2008
Skąd: Skępe
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.02.2009 12:51    #18
rozwiązanie kurupta jest najlogiczniejsze i się pod nim podpisuje.

 Wilimowski Partyzant

Postów: 98
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.12.2008
Skąd: Dublin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.02.2009 12:57    #19
no jest w tym sens,wtedy zgłosiłbym sobie 21 powiedzmy grajkow a wsrod mlodziezy dokonywalbym rotacji,wtedy mialoby to jak najbardziej sens...trzeba by to sprawdzic :)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.