Liga Polska

 ted77 Partyzant

Postów: 17
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.12.2004
Skąd: okolice Złotowa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.11.2005, 18:20    Pytanie
Gra oryginalna z patchem i uktualnieniem. Liga jest pełna błędów i niedociągnięć. Każdy sezon (grałem 3 pełne i rozpocząłem 4) zaczyna się 20 lipca. Jesienia gra się od 19-20 meczów a wiosną tylko 10-11???!!! To ma być rzeczywistość. Ci "angole" cały czas nas olewają a ja taki głupi, że wydaje prawie 100 zł na oryginał. Frekwencja na meczach nic się nie poprawiła - np: mecz Lech-Legia (III runda PP) - 6400 widzów !!! - ale numer a na takim samym ligowym 13400. Druga sprawa co mnie złości to, że po przerwie reprezentacyjnej (IX i X) mam grać mecz w sobotę lub w niedzielę a dostaję wiadomość że mój mecz jest przeniesiony na inny termin - konflikt ze spotkaniami międzynarodowymi. Tymczasem pozostałe drużyny grają swoje mecze?!! (to samo było w FM 2005). Mógłbym tu opisać jeszcz wiele innych błędów ale po co. Gra ma bawić a nie złościć i irytować !!!!!!!!!! Co Wy na to?

 A. De Raph Wicepremier Rewolucji

Postów: 2660
Grupa: Administrator
Dołączył: 17.03.2002
Skąd: Rzekuń/Koszalin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.11.2005 19:05    #1
liga polska nie jest wyjątkiem na tle innych lig, o których autorzy gry mają pojęcie mgliste. nic nie poradzimy póki polskim researcherem bedzie pan K. Ś. pozostaje czekać na łatki i nadzieje, ze coś poprawią. My możemy tylko polecić korzystanie z update'ów.
"O czwartej czterdzieści osiem
gdy odwiedzi mnie desperacja
powieszę się
wsłuchana w oddech Osoby, którą kocham"
Sarah Kane - 4.48 Psychosis

Moje Depesze - czytajcie, oceniajcie, komentujcie!

ja. Proletariat

0
28.11.2005 21:52    #2
czy z twojej wypowiedzi nalezy wnioskowac, ze pan k. s. blednie informuje SI o tym, jak wygladja polskie rozgrywki, czy moze SI ignoruje jego uwagi ??

 gosc Partyzant

Postów: 226
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.05.2006
Skąd: Miastko
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.11.2005 22:07    #3
Jesli pan szumnie zwanu KS jest do dupy (czytaj:nie robi dobrze tego co robi lub nikt tego nie bierze pod uwage) i nikt go nie zmienia na tej pozycji, tzn ze srodowisko fanow w Polsce jest marne, bo inaczej juz dawno by go wygryzli z interesu. Skoro R&G potrafia zrobic o niebo lepsza Polska Lige to dlaczego jeszcze sie nie przebili do SI??

 Reaper były Minister Spraw Zagranicznych

Postów: 1534
Grupa: Ekspert
Dołączył: 26.03.2005
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.11.2005 23:27    #4
To miejsce nie jest najlepszym jeśli chodzi o dyskusję na temat pana K.Ś. więc prosiłbym, żebyście się od niej powstrzymali. Jestem pewien, że robi co w jego mocy. Pamiętajmy, że RR&G wydają swój update na ramach naszego serwisu i powinien on poprawić większość, jak nie wszystkie, błędy jakie znajdujemy w lidze polskiej.
myspace.com/marneszanse

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.