Legia Warszawa

 sCan Partyzant

Postów: 527
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.11.2005
Skąd: Brodnica
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.08.2013 09:20    #31
Jak zwykle polska drużyna przegrała mecz zanim się dobrze nie zaczął. Nie ma znaczenia czy to Reprezentacja Polski czy Legia Warszawa, problem stanowi selekcjoner/trener/manager, który nie ma pomysłu na grę, nie ma odwagi wprowadzać nowych rozwiązań czy zaprezentować własny styl. Co za tym idzie, nie potrafi wykorzystać zawodników, którymi dysponuje.. Słabo to wczoraj wyglądało, oj słabo.. Co jest

 kamilm Partyzant

Postów: 513
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.07.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.08.2013 10:16    #32
A daj spokój prawda tak, że nie było żadnych wzmocnień przed tym sezonem. Dvalishvili trybuny, Pinto trybuny, Dossa Junior nie przekonuje mnie, za niego powinien być doświadczony stoper co grał w LM i LE i nie z ligi cypryjskiej tylko z europy zachodniej. Bo z cypru Pinto grał w LM i nic nie pokazuje. A co do zawoników Vrdoljak to jest tak słaby piłkarz, on biega tylko w jednostajnym tempie jakby policzyć mu sprinty to miałby mniej od Kuciaka. Saganowski to nie jest napastnik na LM nawet na LE po co w ogóle go Legia zakontraktowała kontraktem 2 letnim? Bereszyński też sobie nie poradził, nie trenował z druzyną, powienien siedieć na ławce. Mogę tylko rozgrzeszyć Koseckiego - najlepszy i Radovicia no i może Furmana, po mimo tego że zagrał słabo to i tak gdy był na boisku środek jakoś istniał gdy zszedł zjebało się całkowiecie, trzeba było zamiast ściągać Furmana zmienić Vrdoljaka. No co poszło się jebać 10 mln Euro. I za rok znów pompujemy balonik bo to 18-nastka będzie. A kurwa teraz szkoła... A najgorsze jest to jak się podniecali zawodnicy i trener i jacy byli oburzeni, że zamiast cieszyć się z awansu z TNS i Molde to sie narzeka na grę. Taka prawda Boisko zweryfikowało wszystko, byli słabi pokazali to w wczęsniejszych meczach i odpadli. Tak z ciekawości macie artukuł o tym całym Vrdoljaku. http://www.weszl(...)E2%80%A8

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 28.08.2013 o godz. 10:20

 sCan Partyzant

Postów: 527
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.11.2005
Skąd: Brodnica
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.08.2013 10:23    #33
[quote="kamilm"]A daj spokój prawda tak, że nie było żadnych wzmocnień przed tym sezonem. Dvalishvili trybuny, Pinto trybuny, Dossa Junior nie przekonuje mnie, za niego powinien być doświadczony stoper co grał w LM i LE i nie z ligi cypryjskiej tylko z europy zachodniej. Bo z cypru Pinto grał w LM i nic nie pokazuje. A co do zawoników Vrdoljak to jest tak słaby piłkarz, on biega tylko w jednostajnym tempie jakby policzyć mu sprinty to miałby mniej od Kuciaka. Saganowski to nie jest napastnik na LM nawet na LE po co w ogóle go Legia zakontraktowała kontraktem 2 letnim? Bereszyński też sobie nie poradził, nie trenował z druzyną, powienien siedieć na ławce. Mogę tylko rozgrzeszyć Koseckiego - najlepszy i Radovicia no i może Furmana, po mimo tego że zagrał słabo to i tak gdy był na boisku środek jakoś istniał gdy zszedł zjebało się całkowiecie, trzeba było zamiast ściągać Furmana zmienić Vrdoljaka. No co poszło się jebać 10 mln Euro. I za rok znów pompujemy balonik bo to 18-nastka będzie. A kurwa teraz szkoła... A najgorsze jest to jak się podniecali zawodnicy i trener i jacy byli oburzeni, że zamiast cieszyć się z awansu z TNS i Molde to sie narzeka na grę. Taka prawda Boisko zweryfikowało wszystko, byli słabi pokazali to w wczęsniejszych meczach i odpadli. Tak z ciekawości macie artukuł o tym całym Vrdoljaku. http://www.weszl(...)E2%80%A8[/quote]

W moim przekonaniu bardziej zawiódł trener niż piłkarze..

 kamilm Partyzant

Postów: 513
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.07.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.10.2013 23:26    #34
Jak kurwa zobaczę w fm 2014 lepszą Polską ekstraklase od Ligi cypryjskiej i Legię od Apollonu, to nie kupuję FM, mam nadzieję, że nię będzie przepakowana polska liga jak jest w fm 2013 :P

Moje zdanie, może potencjał drużyny nie jest aż tak tragiczny, ale trener się nie nadaję. Urban fajny gośc ale na polska ligę, a nie na puchary. Skorża chociaż w pucharach sobie radził, ciekawe jakby w tej sytuacji sobie poradził Adam Nawałka kandydat na selekcjonera. Z resztą taka seria przegranych meczów jak miął w rundzie wiosennej w górniku w zeszyłym roku nie może świadczyć dobrze niestety o prawdopodobnie przyszłym selekcjonerze. A urban ehhh szkoda gadać. śmiali sie wszyscy z Stanislava Levego z jego wyglądu, ale chociaż warsztat trenerski ma.

 konrwaw Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 816
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.01.2007
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.10.2013 16:15    #35
[quote="kamilm"]Jak kurwa zobaczę w fm 2014 lepszą Polską ekstraklase od Ligi cypryjskiej i Legię od Apollonu, to nie kupuję FM, mam nadzieję, że nię będzie przepakowana polska liga jak jest w fm 2013 :P

Moje zdanie, może potencjał drużyny nie jest aż tak tragiczny, ale trener się nie nadaję. Urban fajny gośc ale na polska ligę, a nie na puchary. Skorża chociaż w pucharach sobie radził, ciekawe jakby w tej sytuacji sobie poradził Adam Nawałka kandydat na selekcjonera. Z resztą taka seria przegranych meczów jak miął w rundzie wiosennej w górniku w zeszyłym roku nie może świadczyć dobrze niestety o prawdopodobnie przyszłym selekcjonerze. A urban ehhh szkoda gadać. śmiali sie wszyscy z Stanislava Levego z jego wyglądu, ale chociaż warsztat trenerski ma.[/quote]

Ja (i nie tylko ja) nadal uważam że Legia jest lepsza od Apollonu pomimo wypadku przy pracy - tak tak wypadku bo to był wypadek przy pracy - mówią o tym statystyki tego meczu druzgocąca przewaga dla Legii w każdym aspekcie gry...Co do Urbana to się zgodzę ten facet nie umie motywować drużyny...na polską ligę jest wystarczający ale na puchary już nie.Dodać jeszcze paru leni (piłkarzy) w drużynie Legii i mamy pewną porażkę np. z takim anonimowym Apollonem z wysypy afrodyty (nawet na Cyprze ten zespół się nie wyróżnia).Nadmienię że dopiero pierwszy raz drużyna z Cypru wygrała w Polsce bo każdy wcześniejszy mecz przegrywali...wiadomym jest że ta liga się rozwija (przychodzą do niej dziadki na emeryturę z zachodnich klubów i przez to podnosi się poziom ligowy.Moim zdaniem liga polska jest pod względem poziomu równa lidze cypryjskiej ale jeśli miałbym wskazać ciut lepsza ligę wskazałbym na ligę polską...jeszcze bo kto wie co będzie za parę lat.Pisałem ten tekst nie jako kibic Legii tylko starałem się być obiektywny.:)

P.S.Jeśli nie kupisz FM 2014 to ja nie będę płakał...ja kupuję na pewno.Pozdrawiam:)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 04.10.2013 o godz. 16:17

 lancos3-11 Partyzant

Postów: 506
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.10.2012
Skąd: Jaworzno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.10.2013 16:23    #36
[quote="konrwaw"][quote="kamilm"]Jak kurwa zobaczę w fm 2014 lepszą Polską ekstraklase od Ligi cypryjskiej i Legię od Apollonu, to nie kupuję FM, mam nadzieję, że nię będzie przepakowana polska liga jak jest w fm 2013 :P

Moje zdanie, może potencjał drużyny nie jest aż tak tragiczny, ale trener się nie nadaję. Urban fajny gośc ale na polska ligę, a nie na puchary. Skorża chociaż w pucharach sobie radził, ciekawe jakby w tej sytuacji sobie poradził Adam Nawałka kandydat na selekcjonera. Z resztą taka seria przegranych meczów jak miął w rundzie wiosennej w górniku w zeszyłym roku nie może świadczyć dobrze niestety o prawdopodobnie przyszłym selekcjonerze. A urban ehhh szkoda gadać. śmiali sie wszyscy z Stanislava Levego z jego wyglądu, ale chociaż warsztat trenerski ma.[/quote]

Ja (i nie tylko ja) nadal uważam że Legia jest lepsza od Apollonu pomimo wypadku przy pracy - tak tak wypadku bo to był wypadek przy pracy - mówią o tym statystyki tego meczu druzgocąca przewaga dla Legii w każdym aspekcie gry...Co do Urbana to się zgodzę ten facet nie umie motywować drużyny...na polską ligę jest wystarczający ale na puchary już nie.Dodać jeszcze paru leni (piłkarzy) w drużynie Legii i mamy pewną porażkę np. z takim anonimowym Apollonem z wysypy afrodyty (nawet na Cyprze ten zespół się nie wyróżnia).Nadmienię że dopiero pierwszy raz drużyna z Cypru wygrała w Polsce bo każdy wcześniejszy mecz przegrywali...wiadomym jest że ta liga się rozwija (przychodzą do niej dziadki na emeryturę z zachodnich klubów i przez to podnosi się poziom ligowy.Moim zdaniem liga polska jest pod względem poziomu równa lidze cypryjskiej ale jeśli miałbym wskazać ciut lepsza ligę wskazałbym na ligę polską...jeszcze bo kto wie co będzie za parę lat.Pisałem ten tekst nie jako kibic Legii tylko starałem się być obiektywny.:)

P.S.Jeśli nie kupisz FM 2014 to ja nie będę płakał...ja kupuję na pewno.Pozdrawiam:)[/quote]
W futbolu wygrywa ten, kto strzeli więcej bramek. I na tym polega jego piękno.

 DeadMan Partyzant

Postów: 344
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.05.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.10.2013 20:55    #37
[quote="lancos3-11"][quote="konrwaw"][quote="kamilm"]Jak kurwa zobaczę w fm 2014 lepszą Polską ekstraklase od Ligi cypryjskiej i Legię od Apollonu, to nie kupuję FM, mam nadzieję, że nię będzie przepakowana polska liga jak jest w fm 2013 :P

Moje zdanie, może potencjał drużyny nie jest aż tak tragiczny, ale trener się nie nadaję. Urban fajny gośc ale na polska ligę, a nie na puchary. Skorża chociaż w pucharach sobie radził, ciekawe jakby w tej sytuacji sobie poradził Adam Nawałka kandydat na selekcjonera. Z resztą taka seria przegranych meczów jak miął w rundzie wiosennej w górniku w zeszyłym roku nie może świadczyć dobrze niestety o prawdopodobnie przyszłym selekcjonerze. A urban ehhh szkoda gadać. śmiali sie wszyscy z Stanislava Levego z jego wyglądu, ale chociaż warsztat trenerski ma.[/quote]

Ja (i nie tylko ja) nadal uważam że Legia jest lepsza od Apollonu pomimo wypadku przy pracy - tak tak wypadku bo to był wypadek przy pracy - mówią o tym statystyki tego meczu druzgocąca przewaga dla Legii w każdym aspekcie gry...Co do Urbana to się zgodzę ten facet nie umie motywować drużyny...na polską ligę jest wystarczający ale na puchary już nie.Dodać jeszcze paru leni (piłkarzy) w drużynie Legii i mamy pewną porażkę np. z takim anonimowym Apollonem z wysypy afrodyty (nawet na Cyprze ten zespół się nie wyróżnia).Nadmienię że dopiero pierwszy raz drużyna z Cypru wygrała w Polsce bo każdy wcześniejszy mecz przegrywali...wiadomym jest że ta liga się rozwija (przychodzą do niej dziadki na emeryturę z zachodnich klubów i przez to podnosi się poziom ligowy.Moim zdaniem liga polska jest pod względem poziomu równa lidze cypryjskiej ale jeśli miałbym wskazać ciut lepsza ligę wskazałbym na ligę polską...jeszcze bo kto wie co będzie za parę lat.Pisałem ten tekst nie jako kibic Legii tylko starałem się być obiektywny.:)

P.S.Jeśli nie kupisz FM 2014 to ja nie będę płakał...ja kupuję na pewno.Pozdrawiam:)[/quote]
W futbolu wygrywa ten, kto strzeli więcej bramek. I na tym polega jego piękno.[/quote]
Dokładnie : brawo:

 stefan1984 Młody aktywista

Postów: 1353
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.09.2010
Skąd: Posiłów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.10.2013 09:45    #38
Dziadki, które przyszły na emeryturę, teraz to odfruwają z Cypru. Piłkarzy bym nie winił, nie ich wina, że potrafią tak grać, jak zagrali. Nawet atakowany przez wszystkich Żyro dał z siebie wszystko, na co go było stać. On chce grać, więc jeśli Urban wstawia go do składu, gra najlepiej jak w danej chwili potrafi. A jeśli Urban go wstawia do składu, to pewnie nikogo lepszego, we własnej ocenie, nie ma. Cały ten mecz był jakiś taki dziadowski w wykonaniu Legii, a Urban nie potrafił tego zmienić.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.