Legendarni piłkarze

 Jamall87 Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.07.2017
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.07.2017, 10:15    Pytanie
Witam,
Nie wiem czy piszę o tym w dobrym temacie ale bardzo potrzebuje waszej pomocy. Chciałem zacząć nową karierę gdy przymierzałem się do transferów zauważyłem że pojawili się tacy zawodnicy jak Cafu, Del Piero,Ronaldo(gruby). Jak mam zrobić żeby grać bez nich na prawdziwych piłkarzach?. Bardzo proszę o pomoc.

 Viique Młody aktywista

Postów: 441
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.01.2013
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.07.2017 12:46    #1
O ile nie grasz w jakąś starszą wersję FMa (gdy Ci piłkarze byli jeszcze aktywnymi zawodnikami) to najprawdopodobniej wcześniej wgrywałeś jakiś dodatek zmieniający bazę danych gry. Niestety musisz zacząć karierę od nowa. Przed rozpoczęciem upewnij się, że nie wczytujesz ponownie tego dodatku lub całkowicie go usuń z folderu editor data.
www.usydus.xn.pl - strona z moimi pracami

 Jamall87 Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.07.2017
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.07.2017 12:54    #2
Gram w FM17 stało mi się tak po aktualizacji do wersji jak się nie mylę 17.3. czyli najnowszej. Skąd mam wiedzieć który plik usunąć żeby nie zepsuć gry ?. Ci gracze "legendarni" zostali dodani do jednego stworzonego przez grę klubu któraś tam liga angielska....

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.07.2017 10:30    #3
Napisz jakie pliki masz pod adresem: C:UsersMateuszDocumentsSports InteractiveFootball Manager 2017editor data

tam między innymi zamieszcza się pliki zmieniające bazę danych i tam możesz mieć coś wgrane
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.