Kurs trenerski

 Pilar14 Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.08.2017
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.08.2017, 13:55    #1
Siema. Chcę wysłać na kurs trenerski któregoś z członków mojego sztabu szkoleniowego. Powiedzmy Zlatana Ibrahimovicia, który jest u mnie menedżerem U-18 ale nie potrafię znaleźć tej opcji, proszę o pomoc
!!!FM 2017!!!

 SuperZiemniak Naczelnik Służb Wywiadowczych

Postów: 1663
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.03.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.08.2017 14:14    #2
profil trenera -> widok ogólny -> wyślij na kurs trenerski
Jeżeli nie ma, to znaczy, że albo ma najwyższą kategorię, albo nie da rady mu podnieść. Jeżeli już będzie to może Ci jeszcze zarząd odmówić, bo:
a) nie ma kasy
b) trener jest zbyt ważny w treningu (wtedy warto pozostawić go bez przydziału żadnego)
c) gość nie jest zainteresowany podnoszeniem kwalifikacji

 Pilar14 Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.08.2017
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.08.2017 15:01    #3
Ok, wielkie dzięki, już widzę. Ze Zlatanem akurat się udało, jeszcze raz dzięki

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.